04/10/2004 17:22:51 / Berat Veliqi - albacity.net © 2004 - 2007 Faqe e Stampueshme

Intervistė me MEDEN
E kemi bėr njė intervistė nga kėngtari i mirėnjohur MEDA, nė njė mbramje muzikore e mbajtur nė Norvegji nė qytetin Kristiansand. Ku me kėnget e ti e bėri njė atmosfere madheshtore.

AlbaCity.net> A mund tė na tregoni diqka reth albumit tė ri?
MEDA > Sa pėr kėtė albumit tė ri momentalisht ėshtė duke ecur shumė mirė nepėrmjet publikut tė cillet e kan pranuar shumė mirė, kėshtu qe jam edhe me vet veten i knaqur deri dikun, shpresoj se herave tjera do tė kem mė shumė sukses dhe do tė jet njė album edhe mė i mirė. Njė heri kisha me thėn se me tė vertet jam shumė i lumtur qe kam pas sukses me kėtė album. Nė albumin e ri tė cilin ka dal tash pėrmban vetėm kėngė dashurije qe rinia preferon mė se shumti

AlbaCity.net> Cilen keng e preferon me se shumti?
MEDA > Prej albumit tim tė ri e preferoj mė se shumti kėngėn Hajde me mu, dhe mendoj se edhe publiku janė tė knaqur me kėtė kėngė.AlbaCity.net> Qfar plane ki nė tė ardhmen?
MEDA > Do tė mundohem dhe do tė pėrpiqem qe tė eci drejt ksaj rruge tė cilen e kam zgjedhur tash e shumė vite dhe si plan e kam qe gjithmond tė nxjeri diqka tė veqant dhe risi sa mė tė shpeshta pėr adhuruesit e mi dhe shpresoj qe do tė jen tė knaqur gjithmonė me muziken time.

AlbaCity.net> A je i martuar apo ki dashnore
MEDA >Jo nuk jam i martuar, por kam dashnore.

AlbaCity.net>Qfar mendon pėr kėngėtaret shqiptare si Adelina Ismajli, Leonora Jakupi etj.?
MEDA > Ndoshta kam tė drejt tė thėm diqka por se janė me tė vertetė yllat e strades, jo vetem tė strades Kosovare por mbarė Shqiptar.

AlbaCity.net> A ki ndonje mesazh pėr tė rinjet apo adhuruesit?
MEDA > Mesazhi im pėr gjith tė rinjet sepse edhe vet jam i ri, shpresoj se tė gjith do ta ndjekin njė rrugė tė mirė, do tė ju largohen rrugeve tė kqia, ti ruajn traditat Shqiptare dhe tė jen sa mė tė afer me njėri tjetrin.

P:S Te dashur vizitor te AlbaCity, albumin i ri nga MEDA ėshtė nė faqe.

Cili ėshtė mendimi juaj nė lidhje me kėtė ēėshtje?
Bėni komentet tuaja pėrmes faqes sonė tė internetit


E shkruar nga: Megi -dini @ 23 Feb 2008 03:14 pm
qao qao nga< megi nga Slovenija kengtar i fort esht Meda edhe ska kush ja ka inat oki qao megi velenje-slovenije smile wink

E shkruar nga: Megi @ 23 Feb 2008 03:07 pm
qao qao nga< megi nga Slovenija kengtar i fort esht Meda edhe ska kush ja ka inat oki qao megi velenje-slovenije

E shkruar nga: Megi @ 23 Feb 2008 03:07 pm
qao qao nga< megi nga Slovenija kengtar i fort esht Meda edhe ska kush ja ka inat oki qao megi velenje-slovenije

E shkruar nga: tani @ 13 Feb 2008 02:22 pm
cryingtung nga tani nga kqiq meda edht kengetar i madh vetum e te vazhdon ti

E shkruar nga: afrim @ 21 Jan 2008 12:13 pm
meda shum imir osht kon ktar pomendoj hahahahah

E shkruar nga: afrim @ 21 Jan 2008 12:13 pm
meda shum imir osht kon ktar pomendoj hahahahah

E shkruar nga: berta @ 21 Jan 2008 11:54 am
tung je shum i mir veq kush ta ka inati veq vazhdi kshtu

E shkruar nga: berta @ 21 Jan 2008 11:46 am
smiletung je si loq tkom shum marak qaoklm suksese

E shkruar nga: bardha @ 19 Jan 2008 11:44 pm
winkshum i mir bre meda veq kush ja ka inati po ska kush me ja pas se haha

E shkruar nga: astriti @ 12 Dec 2007 11:56 pm
meda kendon mire se eshte nga vendi,deqanali ja ka anen edhe per trimeri angry

E shkruar nga: lina @ 28 Nov 2007 10:31 pm
hej qetni intervist te re e jo qeta qe 4 vjet

E shkruar nga: dea haliti @ 25 Nov 2007 02:51 pm
MEDA, KENGETARI ME I FORTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII wink

E shkruar nga: dea @ 25 Nov 2007 02:51 pm
MEDA, KENGETARI ME I FORTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII wink

E shkruar nga: dea @ 25 Nov 2007 02:50 pm
MEDA, KENGETARI ME I FORTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII wink

E shkruar nga: rula @ 11 Nov 2007 01:35 am
ej ti saba robt ti qifsha.une e kom pa meden rtv21.pra mos rrej bre shkerdhat nonen he ty ho bash kisha pas qef mu taky me ty tani tkisha tregu per meden

E shkruar nga: wali @ 04 Nov 2007 09:17 pm
une e dua shume kengetarin me te fortin ne bote meden e kam zemer veq i kisha thane medes qe te vije edhe niher ne vushtrri se na ka marre malli shume meda kengetari me i mire ne bote smile

E shkruar nga: mendimi @ 26 Oct 2007 05:11 pm
pershendetje ne mendimi kini gjith gurbetqaret ka do qe jeni
tongue

E shkruar nga: fitore @ 23 Oct 2007 10:27 am
Une e adhuroj Meden shum edhe i deshiroj suksese te metutjeshmeedhe i deshiroj suksese me albumin e ri.Tung te dua meda shum

E shkruar nga: besjan mafiaa @ 22 Oct 2007 04:41 pm
ooo ku je bre a je mir shka po bann ? tongue tongue me fat bajrami wink wink tung laughing tongue tongue tongue tongue

E shkruar nga: bekim @ 13 Oct 2007 09:50 pm
mirmrama ju pershendet bekimi ne veqanti meden, veq perpara se ma i miri je se kanget tu ngohen ne krejt globin se ti je yll ju adhuroj mas shumti juve meda nga ju don bekimi shummmmmmmmmm

E shkruar nga: Lini @ 07 Oct 2007 01:33 pm
Du shumm loqka tongue

E shkruar nga: lila @ 04 Oct 2007 05:37 pm
smile tung nga fushkosova ju pershendet lira shummmmm edhe meda eshte njo i qim nanen qe nuk ja rras kerkujna huhuhuhuhu tung med mos ta nin se ma i miri je te duammm shum edhe pse une kom qef ne kengetaret qe kendojn rok po meda na ka kall krejt uuuuuuuuuuuuu tungiiiiiiiiiiii I love dona tungiiiiii

E shkruar nga: lira @ 04 Oct 2007 05:23 pm
tungi lila ku je a je mir ej loqk veq dashta me te pershendet edhe me te than a e ki ngu ma kangen e medes se une u kalla tu e ngu kangen e medes hahaha tung loqkiiiiiiiii I love you lilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa edhe ngoje kangen e medes se shum kull njeri a hahahah tungi I love you smile

E shkruar nga: lira @ 04 Oct 2007 05:18 pm
tung ej bre med kush po te thot qe je i keq po ma i miri ne bot nuk kom pa hahaha tung e pershendes qiken e dajes donjeten me shoqet e saj edhe ni shoqe time nga amerikaaa e pershendes shum edhe i thom te duaaaaaaaaaaa shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm I love you lila tungggg klm

E shkruar nga: kreshnik kokalla @ 29 Sep 2007 01:31 pm
Ej MEDte pershendes nga un kreshnik kokalla nga cermjani ej kam deshir mete taku ni mbremje te fort numri telefonit 044 855 735

E shkruar nga: kreshnik kokalla @ 29 Sep 2007 01:31 pm
Ej MEDte pershendes nga un kreshnik kokalla nga cermjani ej kam deshir mete taku ni mbremje te fort numri telefonit 044 855 735

E shkruar nga: bahri @ 23 Sep 2007 07:56 am
md je ma i miri nu je edhe aq i bukur po er kong te dashnis ju jeppi doren ty dhe mentor kurtishit

E shkruar nga: safja @ 19 Sep 2007 10:32 am
smileok secili e ka mendimin e vet per kengetaret e vet po meda kendon bukur por edhe eshte simpatik ok ju pershendes te gjithve po leni komentet e ofendime ok med suksese qao

E shkruar nga: kastrioti @ 12 Sep 2007 04:15 pm
veq vazhdo se ma i miri je te lumt o MEDOOOOOOOOOOOOOOOOOO

E shkruar nga: kastrioti @ 12 Sep 2007 04:14 pm
veq vazhdo se ma i miri je te lumt o MEDOOOOOOOOOOOOOOOOOO

E shkruar nga: Rilind Elshani nga pz @ 31 Aug 2007 08:07 pm
smiletung nga lindi per meden kush fol keq e gjet diqka ska ma kengetar i mir ne bot une e pershendes meden se ija vlen tung

E shkruar nga: elvira selmanaj @ 30 Aug 2007 08:12 pm
laughing meda ti je ma i mir veq vazhdooooooooo te dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm laughing wink

E shkruar nga: elvira selmanaj @ 30 Aug 2007 08:12 pm
laughing meda ti je ma i mir veq vazhdooooooooo te dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm laughing wink

E shkruar nga: afrim @ 23 Aug 2007 04:19 pm
hello meda po je shum kengetar i mire ne bot more smile

E shkruar nga: afrim @ 23 Aug 2007 04:19 pm
hello meda po je shum kengetar i mire ne bot more smile

E shkruar nga: mire @ 11 Aug 2007 10:23 pm
meda je ma i miri

E shkruar nga: arbnor morina @ 03 Aug 2007 08:36 pm
o MED ta hangsha zemren se je ma i miri ne kosove e shqiperi veq vazhdo qysh je wink

E shkruar nga: arbnor morina @ 03 Aug 2007 08:36 pm
o MED ta hangsha zemren se je ma i miri ne kosove e shqiperi veq vazhdo qysh je wink

E shkruar nga: arbnor morina @ 03 Aug 2007 08:35 pm
o MED ta hangsha zemren se je ma i miri ne kosove e shqiperi veq vazhdo qysh je wink

E shkruar nga: denis sulejmani @ 29 Jul 2007 09:54 am
smileo med sum je kengetar i mir dhe je nje nga me te miri qe kendon me kengen e mir qe e kendon mua me pelqen sum dhe paraqitem nga cifliku i shkupit caooooo

E shkruar nga: denis sulejmani @ 29 Jul 2007 09:50 am
smileo med sum je kengetar i mir dhe je nje nga me te miri qe kendon me kengen e mir qe e kendon mua me pelqen sum dhe paraqitem nga cifliku i shkupit caooooo

E shkruar nga: denis sulejmani @ 29 Jul 2007 09:50 am
smileo med sum je kengetar i mir dhe je nje nga me te miri qe kendon me kengen e mir qe e kendon mua me pelqen sum dhe paraqitem nga cifliku i shkupit caooooo

E shkruar nga: elba @ 16 Jul 2007 04:57 pm
smileshum keng te mira i ke veq vazhdo keshtu .....

E shkruar nga: rrahimi @ 14 Jul 2007 01:50 pm
tongue

E shkruar nga: azizi @ 14 Jul 2007 01:49 pm
tongue

E shkruar nga: xhimini @ 14 Jul 2007 01:49 pm
tongue

E shkruar nga: agimi italia @ 01 Jul 2007 02:17 pm
medea esht nje kektar shum italentun edhe nje njri shum ithjesht icill shum shpejt kaarrit ate qe kapas pert ardhor mua shum me pelqen edhe veq perpar net vazhdon qao klm veq per para meda live

E shkruar nga: QENDRIMI @ 29 Jun 2007 12:14 pm
tung veq desht me ju pershendet

E shkruar nga: rrezja @ 09 Jun 2007 07:10 pm
smilevalla veq deshta me thon se me meden nuk ka edhe une gjdo cd te medes e kam veq kush ja ka inati ju pershendet arta dhe miti

E shkruar nga: rrezja @ 09 Jun 2007 07:10 pm
smilevalla veq deshta me thon se me meden nuk ka edhe une gjdo cd te medes e kam veq kush ja ka inati ju pershendet arta dhe miti

E shkruar nga: m..... @ 31 May 2007 06:19 pm
meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda smile

E shkruar nga: m..... @ 31 May 2007 06:19 pm
meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda

E shkruar nga: m..... @ 31 May 2007 06:19 pm
meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda meda

E shkruar nga: e kum harru @ 29 May 2007 05:20 pm
shum i fort je med mos ta nin se i qart je bravo veq perpara zdi a e din veq niher familja jem ti pat lan 2000 euro bakshish se shum te adhurojna tung tung klm

E shkruar nga: selver imeri @ 26 May 2007 08:02 pm
tongueshum eshte i mrekullueshem

E shkruar nga: ki..... @ 21 May 2007 10:28 am
guten morgen smile hey ich bin am 26.05 im time ich hoffe das du auch kommst ????? ok bis dan

E shkruar nga: ki..... @ 21 May 2007 10:28 am
guten morgen smile hey ich bin am 26.05 im time ich hoffe das du auch kommst ????? ok bis dan

E shkruar nga: Ardison chelsea @ 17 May 2007 12:09 pm
smile med kur eqet albumin e ru bre
se mezi po pres ta ndegjoj

E shkruar nga: ardisoni @ 16 May 2007 07:42 pm
meda mai miri i kosoves edhe ishalla e qet sa mashpejt albumin e ri tung te pershendet ardisoni

E shkruar nga: ardisoni @ 16 May 2007 07:42 pm
meda mai miri i kosoves edhe ishalla e qet sa mashpejt albumin e ri tung te pershendet ardisoni

E shkruar nga: mai @ 14 May 2007 11:37 pm
hey meda

E shkruar nga: mai @ 14 May 2007 11:37 pm
hey meda

E shkruar nga: mai @ 14 May 2007 11:37 pm
hey meda

E shkruar nga: mai @ 14 May 2007 11:36 pm
hey meda

E shkruar nga: dija @ 14 May 2007 05:28 pm
smile crying tung meda je ma i miri veq po ta kan inati e po folin keq per ty qepo thojne qe je magjup veq per inati vazhdo qeshtu qysh je tung nga dija je ma i miri ne bot a laughing

E shkruar nga: dija @ 14 May 2007 05:26 pm
smile crying tung meda je ma i miri veq po ta kan inati e po folin keq pper ty tung utng vazhdo qeshtu laughing

E shkruar nga: ferit @ 14 May 2007 10:10 am
Meda eshte nje kengetar i cili qdo kun ku shkon e ben ate tribun apo salle te veten dhe qysh si i ri kur kendojke neper klube te ndryshme ka qen shum i talentuar.por me se shumti i popullarizu ne stinet verore ne ulqinje .je shum i mir meda sespe edhe mire te niof dhe ti me njef deshta me tregu kur tew zuri gruaja ne ulqinje me ate gjilanasen hahahhaha nuk ishte aq e keqe edhe ajo ishte fort. tung ju pershendeti shume

E shkruar nga: sabedin @ 08 May 2007 01:12 am
perdhendtje nga un saba dhe deshta ti them Medes se je ma iforti ahiq mos tanin veq vazhdo siq jakinis,se na knaqe me Muzik ok tung kalofshi sa mamir

E shkruar nga: saba @ 08 May 2007 01:11 am
perdhendtje nga un saba dhe deshta ti them Medes se je ma iforti ahiq mos tanin veq vazhdo siq jakinis,se na knaqe me Muzik ok tung kalofshi sa mamir

E shkruar nga: luljeta @ 07 May 2007 12:03 pm
hej a bon me dit kush osht dashnorja e medes

E shkruar nga: arta @ 05 May 2007 01:11 am
smile

E shkruar nga: loriku @ 03 May 2007 05:43 pm
med mas shumti n'bot tdueeh :D:P

E shkruar nga: adil @ 01 May 2007 09:00 pm
une jam adhuruse i flaket i kengetarit meda kur degjoj muzikat e tija tallava kallna kretj ishalla sa her ma te mira te lumt Medaaaaaa

E shkruar nga: mira @ 14 Apr 2007 06:56 pm
Meda ashte kengetar shume i talentuar,
Dhe shume i zoti,une gjithmone e ndjek muziken e ti sepse ai kendon shume bukur dhe i prek te gjitha zemrat.E pershendes nga zemra dhe i uroj shume fat veq vazhdo keshtu bay.

E shkruar nga: iliri @ 14 Apr 2007 02:03 pm
tung nga iliri nga zvicra te pershendes nga thellsija zemres veq vazdo keshtu se je ma ibukri veq kush ta ka inatin tung adresa ime ilirhoti_9@hotmail.com

E shkruar nga: erona @ 14 Apr 2007 11:03 am
tung meda ju pershendes shum jam adhuruse ejotja tung

E shkruar nga: erona @ 14 Apr 2007 10:58 am
valla meda mua me pelqen shume edhe mbase nuk esht si na ,veq vazhdo se je ma i miri tung

E shkruar nga: erona @ 14 Apr 2007 10:57 am
valla meda mua me pelqen shume edhe mbase nuk esht si na ,veq vazhdo se je ma i miri tung

E shkruar nga: soni @ 10 Apr 2007 07:43 pm
ishalla sa mashpejt e qet albumin e ri se ma bukri je smile

E shkruar nga: soni @ 10 Apr 2007 07:43 pm
ishalla sa mashpejt e qet albumin e ri se ma bukri je smile

E shkruar nga: ardisoni @ 10 Apr 2007 07:39 pm
meda veq vazhdo kshtu se mai miri je kenget e tu i ndegjoj shum se ma i miri je kur pe ndegjoj ket kongen alamet ne zemren tande pem kall kejt

E shkruar nga: ardisoni @ 10 Apr 2007 07:39 pm
meda veq vazhdo kshtu se mai miri je kenget e tu i ndegjoj shum se ma i miri je kur pe ndegjoj ket kongen alamet ne zemren tande pem kall kejt

E shkruar nga: hihi hahah @ 07 Apr 2007 12:47 pm
mangup esht meda

E shkruar nga: kimet @ 06 Apr 2007 11:31 am
hallo laughing i.h.g.d.l.

E shkruar nga: kimet @ 06 Apr 2007 11:30 am
hallo laughing i.h.g.d.l.

E shkruar nga: fitore @ 04 Apr 2007 05:14 pm
i like meda he is the best singer and i like all his songs

E shkruar nga: Enver @ 26 Mar 2007 12:16 am
Med me pelqejnė tua te lumt vetem keshtu vazhdo........

E shkruar nga: genta @ 15 Mar 2007 02:23 pm
winktung qa te themi per meden gjithmon ma i miri

E shkruar nga: iliri @ 02 Mar 2007 05:41 pm
ciao ciao ju pershendes te gjidhve.
valla bre MEJD na shkrine krejt sidemos femrat naj tranove bre burr je shum i smuta aaaaa veq vazhdo keshtu se ma i forti.
ciao ciao angry

E shkruar nga: ujku @ 26 Feb 2007 12:37 am
tongue

E shkruar nga: Marije @ 21 Feb 2007 01:43 am
sadPershendetje te perzemerta nga un,jeni nje Kengetar i shkelqyer. Une pa Muziken tuaj nuk mund te jetoj dot,si tju them,Ydhi i Shqipris Urime ju puth fort....tia koloni saaaaa ma mir.

E shkruar nga: Tolja @ 17 Feb 2007 09:04 pm
Meda ashte perfekt nuk ka fjale smile

E shkruar nga: BEKIMI NGA GJERMANIJA @ 16 Feb 2007 06:56 pm
TUNG MEDA
deshta veq diqka met tregu,,
e kam nje vajz te vogel i ka 4 vjet. kjo gati qe 1 vjet em shurdhoj me kongt edhe dvd e tua nuk rrike 5 minuta pa te ngu ty edhe gjeth diten e gat veq meda,meda,meda,, e tash qe nja 1 muj nuk di qka e ka gjet edhe vet qudi jam ka boj e ka harru emnin ton e tash veq Smajl purraj asht tuj e permen tash po bon mas atij sikur qe bojke mas teje, edhe kur pi tham qika jem a po don me rshu meden? ajo pom thot jo,, kaka meda, rsho smajlin, nuk as vet qka u bo kshtu,,

E shkruar nga: Faruk @ 16 Feb 2007 06:46 pm
HEJ MED VALLA ME FOL DREJTEN BALL MIR JA KA KNON EDHE I HIJSHEM E I BUKER JE BALL PO VEQ NUK PO VEQ NJA E KI TKEQE SE PO DOKESH SI ME KON MAGJUP EDHE SI MAGJUP PO KNON EDHE KREJT MUZIKAT E SHKIJEVE EDHE MAGJUPVE EDHE GABELVE PI JAV MERR

E shkruar nga: qazim @ 13 Feb 2007 06:07 pm
tung ju preshendes si po kaloni un jam adhurus i Mede"s ok tung kaloni sa ma bukur ju dhuroj suksese tung

E shkruar nga: anjeza nga Malmöja e Suedis @ 07 Feb 2007 04:20 pm
oh kush ja ka inati MEDES hmhmm veq kush e gjelozon se ata qe nuk gjelozoin e ardhuroin tung MED te pershendes une ty shumm pra Anjeza nga komunja e deqanase gjakoves hmm

E shkruar nga: anjeza nga Malmöja e Suedis @ 07 Feb 2007 04:19 pm
oh kush ja ka inati MEDES hmhmm veq kush e gjelozon se ata qe nuk gjelozoin e ardhuroin tung MED te pershendes une ty shumm pra Anjeza nga komunja e deqanase gjakoves hmm

E shkruar nga: Tolja @ 05 Feb 2007 07:36 pm
valla per Meden ski qka me fol ma i mir se ky nuk ka dhe fillimisht i kisha uruar qdo te mir ne jeten e muzikes.
veq vazhdo keshtu se je shum i mire tungggg

E shkruar nga: suzi nga belgjika @ 31 Jan 2007 09:23 am
smilevazhdo keshtu med te lumt

E shkruar nga: Une @ 27 Jan 2007 12:25 am
Hej je shum i bukur te lumt wink

E shkruar nga: sela @ 25 Jan 2007 09:23 pm
tung ju pershendes te gjithve ..... smile

E shkruar nga: donyy @ 21 Jan 2007 09:05 pm
valla bre njerz veq kush ja ka inati se ndash per bukuri ndash per me kendu ndash me vjedh mat fort kongtar sun gjon ne kosov

E shkruar nga: HALITI @ 13 Jan 2007 11:03 am
tongue sad angry crying laughing tongue wassat wink smile wink laughing angry crying sad crying crying smile

E shkruar nga: Vitiasi_llokum_si_Meda @ 04 Jan 2007 06:50 pm
meda kam njė pytje kur del albumi ri flm per mirkutpim nese keni najpytje mshkruni ne email flm meda veq perpara llokum!!!

E shkruar nga: VJOLLCA @ 25 Dec 2006 09:05 pm
MEDA ESHT YLLI I ESTRADES KOSOVARE DHE NUK KA KURFAR VREJTJE TEK KY PERSON E ADHUROJ ME ZEMER E SHPIRT .I UROJ SUKSESE LUMTURIE FAT NE JET.

E shkruar nga: fia @ 20 Dec 2006 12:22 am
tongueme pelqen shum ju uroj suksese shum nga fia

E shkruar nga: Dijamanti @ 19 Dec 2006 10:45 pm
smiletung meda ej je i prefeuari i familjes time dhe te dojm shum je i mrekullueshem dhe kenget i ke kendu shum mir se valla sjam ka e lo as ni web faqqe te internetit pa te kqyr ty se qfar video klipe po i bon po ishalla mujsh me te thirr ne darsem te timen dhe do takohemi bashk se je nje njeri zemergjer dhe je i mrekullueshem

E shkruar nga: Vitiasi_llokum_ma!!! @ 15 Dec 2006 09:52 am
o ti valdrin e ty qka pot doket vetja si qytetar a o ty shkavi niher a Meda vetum perpara a se don me qu prishtinen kam a vazhdo qysh ja ke nis

E shkruar nga: Vitiasi_llokum_ma!!! @ 15 Dec 2006 09:47 am
o ti valdrin e ty qka pot doket vetja si qytetar a o ty shkavi niher a Meda vetum perpara a se don me qu prishtinen kam a vazhdo qysh ja ke nis

E shkruar nga: burim @ 11 Dec 2006 06:41 pm
hej njeri je shum tip aveq je pak bajat a tung kalo mire

E shkruar nga: burim @ 11 Dec 2006 06:40 pm
hej njeri je shum tip aveq je pak bajat a tung kalo mire

E shkruar nga: Tringa @ 07 Dec 2006 02:12 pm
hej ju te alba citit dua te ju pershendes dhe te ju them se do maxhup dhe gabel na e kan lan kosoven bukur moti dhe ishte kenaqsi ti degjosh kur na benin muzik si duket ky far meda ka jetuar ne ni laxhe me ta dhe ka trashegu muziken e tyre hajt medo se po te shitet ke gjet budall qe te ndegjojn ty se pasha zoten ta kisha keput guhen per kete muzik qe po e kultivon vertet ste adhuroj po ama ka asi budall qe trenohet pas kesaj muzike qe po ben me nderime tringa ju te alba citit beni mir qe ta pastroni pak ket faqe se ua ka kap ni virus i keq kete faqe

E shkruar nga: Prishtinasi @ 27 Nov 2006 06:28 pm
Duhet met nxon met shumu Njeri se shum i mire a.. wink

E shkruar nga: Pikllimi @ 26 Nov 2006 10:05 am
wink tung si po kalon mu meda hiq sme pelqen se vjedh kenget nga turqit edhe te hujt ciao med debili sad crying laughing tongue wink smile

E shkruar nga: mumche @ 23 Nov 2006 10:49 pm
ej o njeri je shum i mir bre valla po bash me ta pas lakmin uuuuufffff bre veq nja dy dit tish kan ne vend tondin isha kanq kretj klm

E shkruar nga: ximi @ 23 Nov 2006 03:14 pm
tungi smile

E shkruar nga: MAI23 @ 13 Nov 2006 04:33 pm
HALLO smile ICH SUCHE DI HOMEPAGE VON MEDA HAT ER EINE ??????????????

E shkruar nga: MAI23 @ 13 Nov 2006 04:31 pm
HALLO smile ICH SUCHE DI HOMEPAGE VON MEDA HAT ER EINE ???????????????

E shkruar nga: MAI23 @ 13 Nov 2006 04:31 pm
HALLO smile ICH SUCHE DI HOMEPAGE VON MEDA HAT ER EINE ???????????????

E shkruar nga: jelenki @ 12 Nov 2006 05:50 pm
shum kengetar i bukur pergjegjaj po kusherinit kendoja kengen

E shkruar nga: Tinushja @ 08 Nov 2006 11:26 am
Bauuu Meds valla i ka hije shum me kendu se osht i mir edhe e ka zonin e mir se di normal se oshr DEQANALI ehh me deqanin nuk ka hiq en KOSOV veq kush ja ka inati dihet tongue pershendetje nga une tina nga zvicerra.Meda du bist einfach cool und du bist die besst singer in den Kosovo mach weiter soo ich wünsche dir alles gute smileCiao

E shkruar nga: Tinushja @ 08 Nov 2006 11:12 am
Bauuu Meda osht kengetari ma i mir en KS edhe nuk ka kush se ja kalon se normal dihet osht DEQANALI e nuk ka tjeter smile te uroi edhe me shum suksese ne te ardhmen edhe veq vazhdo qishtu se edhe si po ta kan inati mos ta nin ty se je ma i mir te pershendet Tina nga Zvicerra smile Ich wünsche dir alles guet und mach wieter soo weil du die besste singer in der walt dist wir sind stolz auf dich ciao smile

E shkruar nga: file @ 29 Oct 2006 01:11 am
je si shpirt mor MED po peccato si e paske la tua ragazza vazhdo kshtu bravo ti mando 1abbraccio fortissimo

E shkruar nga: file @ 29 Oct 2006 01:09 am
pse nuk e keni vu komentin sbesoj se a ken aq keq grazie prej jush tongue

E shkruar nga: file @ 29 Oct 2006 01:09 am
pse nuk e keni vu komentin sbesoj se a ken aq keq grazie prej jush tongue

E shkruar nga: muhamed @ 28 Oct 2006 06:09 pm
crying angry sad laughing tongue wink smile :wassat

E shkruar nga: jashari @ 24 Oct 2006 01:20 am
pershendetje dhe pse te kam shum marak sa sta merr menja na i hutove tetana varzattongue tung bre vlla

E shkruar nga: aurora @ 21 Oct 2006 08:13 pm
winkje 1vazhdo kshtu dekun mhedh kur tni ty sidomos ndark kur asht qetsi si jam ma e perqendrume i lutem zotit vec me takua i her posterat tuj kan rrethu tan fqen e murit ku flej sa tetan habiten dhe nkompjuter esiste solo la tua foto tvtttttb

E shkruar nga: aurora @ 21 Oct 2006 08:08 pm
smilepershendetje jam nje studente ne itali.ne jeten teme nuk kam ni noj her kangtar si ma ban me vujt shpirtin ma shum se MEDA sa her i nigioj kangt e tij vec kjaj duke shpresuar tpakten se nje dit do te kem munsi me takue iuroj suksese te metjshme jam gjithmon ne pritje te kengeve te tij te reja do tdeshiroja nga stafi tme ndimonin me adresen ose nr telefonit keshtu munem me ni noj her e noshta dhe me pa grazie

E shkruar nga: Emira @ 20 Oct 2006 09:33 pm
Ma Kengetar tmir se MEDA ska...me flani por jeni shum gabim mirupafshim persh. nga ch!

E shkruar nga: mentori @ 16 Oct 2006 01:02 pm
Tungi shpresoj te gjidh mir jeni,Meda ve komplimente edhe vashto kshtu si je Meta qaoooo yll

E shkruar nga: from holand @ 09 Oct 2006 11:21 pm
love 4 ever

E shkruar nga: from holand @ 09 Oct 2006 11:20 pm
love 4 ever

E shkruar nga: kuku per ty @ 09 Oct 2006 07:13 pm
tung tungo crying

E shkruar nga: arlind @ 08 Oct 2006 05:40 pm
je shum kengetar i mire, te lumt crying

E shkruar nga: holand @ 30 Sep 2006 07:12 pm
tongue smile
hej Medo pash zotin a ta paska thy dikush zemren ty a qe vetem keng dashurie po kendon ja theft zoti asaj zemren nejse vetem sa per dashnoren tende ne foto qe e kam pa ne zvicer zero ish sish per ty hiq se per ty me gjete zor a se po te bim msysh ,e uune edhe nje shoqe e imja shume perngjajm me ty a si tishim kone p-rej nje familje e me neve ishe kone 100% par edhe ne buzgjeshim nonstop si ti veq fati qka me bo tash se nashta takohem najher e verteton vet.ej loqki ndroje pak stilin e muzikes e mos kendo veq qysh ta kan plas ty zemren, po ti qysh ja ke plas ti dikujt se zor me ty boll se je yll i kosoves
kisssssss from Holand

E shkruar nga: holand @ 30 Sep 2006 07:12 pm
tongue smile
hej Medo pash zotin a ta paska thy dikush zemren ty a qe vetem keng dashurie po kendon ja theft zoti asaj zemren nejse vetem sa per dashnoren tende ne foto qe e kam pa ne zvicer zero ish sish per ty hiq se per ty me gjete zor a se po te bim msysh ,e uune edhe nje shoqe e imja shume perngjajm me ty a si tishim kone p-rej nje familje e me neve ishe kone 100% par edhe ne buzgjeshim nonstop si ti veq fati qka me bo tash se nashta takohem najher e verteton vet.ej loqki ndroje pak stilin e muzikes e mos kendo veq qysh ta kan plas ty zemren, po ti qysh ja ke plas ti dikujt se zor me ty boll se je yll i kosoves
kisssssss from Holand

E shkruar nga: dina @ 28 Sep 2006 11:21 pm
smileej loqki me i miri je a ,a beson sa her ta ndegjoj zerin e le mo me te pa ne videoklipe barku me rotullohet pe din ti pse ..... mpuq shumeeeeeeeeeeeeeeeeee xeher je a prishtinasja nga NL ,e harova kur don me ardh ne Holand ne koncert a ciao amore mio

E shkruar nga: xhelil @ 26 Sep 2006 02:54 am
selamu alejkum e dua meden me pelqen shum kisha dasht nga ju si albacity.net qe te ma jepni adresen e tina se i kam do pune

E shkruar nga: kujtesa @ 16 Sep 2006 02:58 pm
smilepershendetje nga prizreni meda kendon shum mir dhe mepilqen shum dhe edua shum si kengetar

E shkruar nga: EROSI @ 15 Sep 2006 08:59 pm
oh rrasnja karin bre MEDES qy , qasi kengetari ka plot ne kosov qe kendojn tallava

E shkruar nga: SANDOKAN GABELI @ 14 Sep 2006 05:55 pm
angry aaaah breee medo t,honkt dreqi se ma tranove edhe grun gruja as me honger as me pi nuk asht kam bon veq tujt kqyr ty neper interneta e vidioclipa e muzika jam ra en hall e kuku me det jam bo kajl me mujt met gjet dikun e ma perplas grun tem para deres tone e me mu hek qafe,,

E shkruar nga: Arieta @ 07 Sep 2006 09:53 pm
TUNG JU PERSHENDES NGA ZEMRA,JE SHUM I FORT AAA EHDE INTERVISTEN NJASHTU TE BUKUR E KISHE DHAN TUNG VEQ VAZHDO PERPARA SE JE SHUM ME I MIRI AAA

E shkruar nga: Dina @ 06 Sep 2006 02:27 pm
wink
ju pershendes tegjithve , ndersa Medes i uroj suksese ne kenget e ardhshme.
tung xxxx Dina Nl

E shkruar nga: ks_lady nga nürnberg @ 06 Sep 2006 01:30 pm
hey valla sdi meden e kam pa ne koncert ketu ne gjermani , amo nuk e di qka po kan keto qika se po tranohen pas tina...njeri esht edhe ky si na te tan vetem se e ka baben producent e kasetave e ka mujt me hi me te ngjofshum ne ket business e perqata....se valla sa per kengetar si e kan zanin te bukur jena met shkret ne ks , shumica vetem me play-back...qka esht aja...aiii tan mujn ashtu po nejse nejse qka mi ba...spo kan qka me ba tjeter ...tung tung ju pershendes nga nürnberg ne gjermani

E shkruar nga: iba @ 27 Aug 2006 10:54 am
kuku jerz me tallava hiq mire a,

E shkruar nga: MUZIKANT*HASHKALI @ 24 Aug 2006 11:24 pm
tongue heej breee,, po ju nuk jeni ka dini kurgjo une jam qe 12 vjet muzikant ne gjermani nuk kam lon ven muzik pa po edhe me tylyfar kongatari kam pas pun une po ju tham edhe me besoni se meda asht has hashkali se une vet kam bo me ta muzik en dasem tjon hashkalive valla knon tallava qe kuku non tkall krejt a qka e ka nja tkeqe qe pernime nuk po qendrojke shum me knu sikur qe knojn te na neper dasma tjon hashkalive pershemell SULLTANI-LUMI e disa tjer. meda nuk asht diqka kongatar i fort po qka muj me than pse po bojn femnat mas tij veq qe asht zeshkan edhe i hijshem po ajo asht normal se shumica e hashkalive jan te hijshem, zeshkana edhe e kan gjakin e omel. e per qata po bojn mas medes veq qe asht i hijshem. tung pra

E shkruar nga: BLEDI @ 23 Aug 2006 10:56 pm
PER MENDIMIN TIM MDA ESHTE KENGETARI ME I MIR

E shkruar nga: adi_bosi @ 17 Aug 2006 03:38 pm
tung njerz mos e kritikoni njerin se po kandon si duhet i koft halal .lerni ato fore tjuve se cikat u tranun aspo ju shohin syt aa...hotel adi itali venecija .med je mirse ardhunn kalo mirr

E shkruar nga: vini @ 11 Aug 2006 02:31 am
hej o meda po ishkon mare me than ske dashnore se sod djemt edhe vajza si i mbushin 10 muaj i bajn frajera edhe frajerat hahah ok shum mir po knon edhe ti veq ta kishe zanin edhe pak me te holl edhe ma mir ish kon po mundesh me pi vo te pa zier edhe te vjen zani tung

E shkruar nga: kushtrim @ 08 Aug 2006 10:56 pm
kengetari qe me pylqen mua me se shum ti esht meda

E shkruar nga: GONI @ 01 Aug 2006 09:07 pm
winkhalla te koft a se je nje kengetar shum i mir vetem vazhdo se je ka shkon mir

E shkruar nga: GONI @ 01 Aug 2006 09:06 pm
winkhalla te koft a se je nje kengetar shum i mir vetem vazhdo se je ka shkon mir

E shkruar nga: Arben Bytyqi @ 26 Jul 2006 11:47 am
tung tung Meda pershendetje shum je i kallt po mendoj po na kall bre gjynah ti me ndejt 1 sekond ti duhesh veq me kendu hahah ok shum je i mire veq te para jo rikferc asnjehere oke tugn bukurosh...

E shkruar nga: besim @ 14 Jul 2006 10:00 pm
smile tongue laughing

E shkruar nga: nuri @ 16 Jun 2006 09:38 pm
tung meda qa po ban ti me pelqen shum po me dukesh si ................................

E shkruar nga: tina @ 16 Jun 2006 08:31 pm
o shuni o njerz se njoh une njerz qetu ne ger si kur te del MEDA ne TV tranohen kejt a seriozisht e kom a !!!
tung kalo mir te gjith wink

E shkruar nga: linda @ 15 Jun 2006 06:38 pm
albumet e mira i ke me pelqen shummmmmmmmmm zeri yt vazhdo keshtu te pershendes shummmmmmmm tung

E shkruar nga: linda @ 15 Jun 2006 06:38 pm
albumet e mira i ke me pelqen shummmmmmmmmm zeri yt vazhdo keshtu te pershendes shummmmmmmm tung

E shkruar nga: big boss lady @ 14 Jun 2006 12:57 pm
hey jou man smiledas isch en geili site tongue

E shkruar nga: Alberti @ 12 Jun 2006 01:53 pm
Sa i pėrket medes une nuk jam kunder tina,por marre ėsht qka po bojn shqiptart mas muzikes tina ma shum se 80% e kėngve te tina jan serbisht qe ikan kendu ma moti serbt e aj poj perkthen,per muzik live me kendu Kosova let krenohet me Afrim Muqiqin,Sinani edhe Danin,une meden e njoh edhe aj live me kendu sun qendron hiq.Por shqiptart as qe edin qka ėsht muzika,edhe Dragana me ardh meju kendu ne kosov kan me thon ėsht yll.

E shkruar nga: Alberti @ 12 Jun 2006 01:53 pm
Sa i pėrket medes une nuk jam kunder tina,por marre ėsht qka po bojn shqiptart mas muzikes tina ma shum se 80% e kėngve te tina jan serbisht qe ikan kendu ma moti serbt e aj poj perkthen,per muzik live me kendu Kosova let krenohet me Afrim Muqiqin,Sinani edhe Danin,une meden e njoh edhe aj live me kendu sun qendron hiq.Por shqiptart as qe edin qka ėsht muzika,edhe Dragana me ardh meju kendu ne kosov kan me thon ėsht yll.

E shkruar nga: valdrin @ 09 Jun 2006 11:46 am
meda esht katunar sdin qa esht muzika

E shkruar nga: lona @ 05 Jun 2006 01:19 pm
si jeni a jeni mir

E shkruar nga: lona @ 05 Jun 2006 01:19 pm
si jeni a jeni mir

E shkruar nga: RITA @ 01 Jun 2006 04:19 pm
SHUM MIR VAZJDO KTESHTU

E shkruar nga: RITA @ 01 Jun 2006 04:19 pm
SHUM MIR VAZJDO KTESHTU

E shkruar nga: RITA @ 01 Jun 2006 04:19 pm
SHUM MIR VAZJDO KTESHTU

E shkruar nga: zdi_kushjam @ 30 May 2006 12:50 am
Meda, per liva zanat sja ka hiq, e ne cd po ja ndreqin dhe po del mire.
zdi qka me thon ma shumeØ
Por prap se prap mir osht edhe live bile mundohet e jo sikur dikush dikush hiq live.
ju pershendes

E shkruar nga: zdi_kushjam @ 30 May 2006 12:50 am
Meda, per liva zanat sja ka hiq, e ne cd po ja ndreqin dhe po del mire.
zdi qka me thon ma shumeØ
Por prap se prap mir osht edhe live bile mundohet e jo sikur dikush dikush hiq live.
ju pershendes

E shkruar nga: aferdita @ 24 May 2006 09:46 pm
hi bukorosh ta hongsha gojen ku pota ni zonin zemra flak pome gjet kom deshir mete pa live edhe po din ti a

E shkruar nga: aferdita @ 24 May 2006 09:46 pm
hi bukorosh ta hongsha gojen ku pota ni zonin zemra flak pome gjet kom deshir mete pa live edhe po din ti a

E shkruar nga: Era @ 23 May 2006 09:37 am
Degjenerim i muzikes shqipe,habitem s'i mund ta degjoni,mendimi im..

E shkruar nga: kujtimi.ch losan @ 19 May 2006 06:31 pm
valla meda mir kendon veq me qat muzik pak poe ban bajat veq ishalla e nderon pak muzikenpershendetje te gjithve ximi_007_8@hotmail.com smile wink

E shkruar nga: vali @ 15 May 2006 01:13 am
wassat spo di valla qka me ju thon veq mos kofsha nen lekuren e tij se me kish ardh mbarre me dal me mė ndi dikush tuj kendu me kon si meda!!!!!!ncncncncncnc sad

E shkruar nga: vali @ 15 May 2006 01:13 am
wassat spo di valla qka me ju thon veq mos kofsha nen lekuren e tij se me kish ardh mbarre me dal me mė ndi dikush tuj kendu me kon si meda!!!!!!ncncncncncnc sad

E shkruar nga: sara @ 14 May 2006 06:40 pm
tung te pershendes nga zemra je maimiri ty te adhuroj mase shumti edhe shpat kasapin mejd te lumt shpirt tung

E shkruar nga: vllaznim10 @ 13 May 2006 07:54 pm
tung meda mas se pari te pershendes edhe veq vazhdo qeshtu se super eshte ti je ylli i kosoves me kenget qe i ki edhe per se je decanas ti je ylli kosoves edhe ylli i decanit

E shkruar nga: Lulja @ 12 May 2006 09:39 am
kuku kush ju tha more se osht Meda magjup veq nga xhelozia flasin njerzit qysh nuk po ju vjen turp qka po folni angry

E shkruar nga: Lulja @ 12 May 2006 09:36 am
qka u ba me kit faqe si nuk poe ndryshoni kurrr ma kontrollone kaj here wink

E shkruar nga: LAURA @ 08 May 2006 05:51 pm
MEDA TE PERSHENDES SHUM , SE JE SHUM KENGTAR I MIR DHE I BUKER VIQ VAZHDO ME MUZIK.

E shkruar nga: LAURA @ 08 May 2006 05:51 pm
MEDA TE PERSHENDES SHUM , SE JE SHUM KENGTAR I MIR DHE I BUKER VIQ VAZHDO ME MUZIK.

E shkruar nga: linda @ 06 May 2006 09:35 pm
tung mend je ma miri u pershendes nga zemra

E shkruar nga: Azemi @ 05 May 2006 11:59 pm
pershendetje medooo ma i forti je mos ta nin wink besoj se do te kesh shum fat ne rrugen tende dhe te uroj sukses dhe pune te mbar pra pershendtje nga shoky yt tung tung

E shkruar nga: Genta @ 03 May 2006 02:07 am
Qka kini bre meda magjup...qfar magjupi...me kan magjup skish guxu me u kthy ne kosov....veq perpara loqk hiq mos ta nin wink....UR THE BEST!....Kur do te vish ne U.S per nje koncert....PO PRESIM PA DURIM!

~LuVz Ya~ MuAhhhhhh smile

E shkruar nga: FIONA @ 01 May 2006 01:49 pm
valla meda osht ma i miri nuk ka koment edhe nese ka njerz qe mendojn qe osht magjup po aj osht yll i estrades edhe nese kendon musik tallava se krejt shqiptar thojn qe nuk engoj musik tallava po rrejn se krejt kosova tallava po njog tash tung tugn ju pershendes ma se shumti meden tongue wink wink wink

E shkruar nga: DENISI @ 30 Apr 2006 06:04 pm
te lumt oo Med , veq mos kujto se veq ti din me kendu, per bes edhe une di, bile zani edhe ma mier um shkon, po pa te njofshum spo vi ne ren,se tum kishin lan me dal para publiku edhe ma mier kisha kendue besoj, tung vetem vazhdo kshtu.

E shkruar nga: visi @ 27 Apr 2006 01:24 pm
hallo o med te pershendes shumm te je kengtar i mrekullueshem vetem vazhdo je i veqant tung

E shkruar nga: valoni @ 26 Apr 2006 11:58 pm
smilehalo meda te pershendes nga zemra dhe me duhet te them se je ma i miri ne KOSOV si per keng si per bukuri mos u ndalo kurrrrrrrrrrr

E shkruar nga: bani @ 26 Apr 2006 07:04 pm
angry sadmeda nuk asht magjup po gjak shqiptari e ju ndashi kallnu ndashi shuknu.Kush ja ka inati i dalt i thati.Ma mir mi bait gajlet e juve wink

E shkruar nga: taulant @ 26 Apr 2006 04:13 pm
tung nga lanti te dua meda veq vazhdo ne te ardhmen me rrespekt dhe nederim nga zhuri

E shkruar nga: adil @ 23 Apr 2006 02:41 pm
tung je i mrekullushem tung nga zhuri te dua shum meda sidomos kengen "Pse Smė Erdhe Kur Te Prita" tung

E shkruar nga: feriz nga zvizerra @ 21 Apr 2006 10:18 pm
ja mada ju pershendes shum vetem vazhdono keshtu se jeni ma te miret ju pershendet ferizi nga zvicerra thun.kantoni.bern tung tung i poershendes simpatizuesit e juaj .tung tung

E shkruar nga: ardit @ 21 Apr 2006 10:10 pm
arditi prej zvicerre ju pershendet dhe vetem vazhdoni keshtu se shum bukur i pershendes tegjith ata si marrin pjes ne ket faqe..

E shkruar nga: Bujar @ 08 Apr 2006 01:03 pm
ju porshendesh shum une Bujari nga Zvicra qofse ka mundesi me shti Musika te Medes ju porshendes shum tung nga Bujari qaoooooooooo smile

E shkruar nga: mankeeni_wien @ 07 Apr 2006 06:58 pm
mirdita njerz nga sedi ku????????????ju pershendes nga wiena

E shkruar nga: mankeeni_wien @ 07 Apr 2006 06:58 pm
mirdita njerz nga sedi ku????????????ju pershendes nga wiena

E shkruar nga: Kallumi shkupit @ 04 Apr 2006 04:34 am
vallahi be njerz qeky MEDA po knojke mos vet hiqq.. po ti hjek merzijat me dana te ARMATURES uhauhauha kaloni mir ju pershendes te gjithve :P lene njerin magjup tporbesh bektesh per veti osht pe knojka njeri qyhhh ciaooo allz

E shkruar nga: Durim @ 30 Mar 2006 11:03 am
EJ tung MEDA asht nje njeri i mir edhe ka talent wink edhe aj asht nr1okan kamu kan tung MEDA SUKSES smile wink

E shkruar nga: asdreni @ 30 Mar 2006 09:31 am
Une kisha pas deshire qe ta pershendes meden dhe ti uroj nje jet plote me keng te bukura se veq grat e qikat po e ngojn ha ha mirpo edhe shum mite kendon edhe eshte frajer pershendetje medo tung sjam djalė por vajzė jetoj ne mergim edhe une sishum e shum shqiptare qe na murr mergimi dhe nuk na la me kurr mu kthy ne kosoven ton te dashur. smile

E shkruar nga: valentina dk @ 29 Mar 2006 11:21 pm
hey meda vertet je cool te dojm shum nė ne dk veq vazdo se te ko hije .. e mos mendo qfar thojn njerzit ... Se je taman shqiptar ... shum kengetar i bukur je .. vertet te dojm .. deshira ime kish qene me ardh se shpejti prap nė dk ... rrnoft meda .. Suksese nė jet vetem per para ...Valentina ...

E shkruar nga: valentina dk @ 29 Mar 2006 11:21 pm
hey meda vertet je cool te dojm shum nė ne dk veq vazdo se te ko hije .. e mos mendo qfar thojn njerzit ... Se je taman shqiptar ... shum kengetar i bukur je .. vertet te dojm .. deshira ime kish qene me ardh se shpejti prap nė dk ... rrnoft meda .. Suksese nė jet vetem per para ...Valentina ...

E shkruar nga: Durim @ 28 Mar 2006 05:14 pm
smileEj meda asht nr1 Kisha pas deshir mu kan si MEDA winkpor meda asht i mir edhe kendon mir te pershendes sdhe shum sukses MEDA : smile SE TI JE NR1 bravo .tung

E shkruar nga: alba mitro @ 28 Mar 2006 06:30 am
valla Medhdin boll i mir je edhe zanin bile shume tmir e ki.ktyne djemve ton veq pju vjen inati se edhe tkofsh qergash ma i bukri je edhe e ki zanin pip.seni seviyorum

E shkruar nga: liridon @ 26 Mar 2006 06:06 pm
smiletong se po kalon ti banon ne münchen une banoj ne sttutgart ton te flal te tanve tong tong ku banon ne kosov une banoj ne malshev

E shkruar nga: liridon @ 26 Mar 2006 06:06 pm
smiletong se po kalon ti banon ne münchen une banoj ne sttutgart ton te flal te tanve tong tong ku banon ne kosov une banoj ne malshev

E shkruar nga: shiptare @ 25 Mar 2006 10:26 pm
smiletung ju pershendes o med aje magjup a shqiptar ?neve sna nin hiq se shka je ti por mashumti kalli grat sa qikat, se u tranun e hajt.pershendetje nga sllovenija me gjith zemer!!!

E shkruar nga: Lulja @ 16 Mar 2006 08:36 pm
Qka u ba me kit faqe si nuk po ndryshon hiq qe sa koh ne e duam MEDEN prap smile smile

E shkruar nga: Sykaltroshja @ 14 Mar 2006 09:42 pm
Hey Meda, ni pytje shum njerz thojn per ju si jini Ashkalli a osht e vertet kjo? Se qka thoj njerzit...

E shkruar nga: Sykaltroshja @ 14 Mar 2006 09:42 pm
Hey Meda, ni pytje shum njerz thojn per ju si jini Ashkalli a osht e vertet kjo? Se qka thoj njerzit...

E shkruar nga: cool man @ 13 Mar 2006 01:18 pm
cryingoh med oh mafi

E shkruar nga: pejanka @ 10 Mar 2006 06:30 pm
MEDA ČSHT SHUM KONGTAR I MIR I NDEGJOJ
KÄNGT E TINA NONSTOP.PRA THAM SE KA ME HIK NGA SKENA SE SHPEJTI. ISHALLA JO SE QKA BOJNA NA PO MEDEN VETEM ME MARR E MI MSHU TUPANIT smile

E shkruar nga: pejanka @ 10 Mar 2006 06:29 pm
MEDA ČSHT SHUM KONGTAR I MIR I NDEGJOJ
KÄNGT E TINA NONSTOP.PRA THAM SE KA ME HIK NGA SKENA SE SHPEJTI. ISHALLA JO SE QKA BOJNA NA PO MEDEN VETEM ME MARR E MI MSHU TUPANIT smile

E shkruar nga: Mahiri Nga Deqani @ 09 Mar 2006 07:12 pm
O Med VEQ MOS U MARTOFSHA KURR SE KOM MET THIRR EN DASEM E ME E KALL KREJT ME I TRANUE GRAT E CARRABREGUT EDHE PLAKAT ME I QUE EN KOM E LE MO NUSET;APO QIKAT E REJA VEQ VAZHDO sad

E shkruar nga: Berisha @ 04 Mar 2006 03:45 pm
tung Meda te pershednes nga Zemra je shum i mrekullushem veq vazhdo keshtu a hallall te qoft tung Berisha Freiburg.

E shkruar nga: miss @ 27 Feb 2006 08:10 pm
alla hile med a je magjup se krrejt po thojn

E shkruar nga: Berisha @ 04 Mar 2006 03:46 pm
tung Meda te pershednes nga Zemra je shum i mrekullushem veq vazhdo keshtu a hallall te qoft tung Berisha Freiburg.

E shkruar nga: Adhurimi_ch @ 03 Mar 2006 03:20 pm
pershendetje per te gjith valla miss edh une kam ndegjuar se ti se meda usht magjup po e lus medes se te na tregon te verteten tung hehehehe wink crying

E shkruar nga: Lulja @ 03 Mar 2006 11:32 am
Jena ba monoton ma tue lavdrue MEDEN se thot ni fjal popullore met lavdrue dy vet nuk osht mir laughing laughing laughing

E shkruar nga: adri*mitro @ 03 Mar 2006 04:31 am
hey ju pershendes,,meda veq permas mos ta nin qka thojn shqiptart,,,nejse ti shiptar nuk je po me vjen inati qe po kallen shqiptarkat mas magjupit tish kan shiptar hajde po nuk osht po ju tregoj...tung nga suedia

E shkruar nga: xhaviti @ 27 Feb 2006 07:55 pm
tun med tkisha lavdru po ket muziken tane e kam ndegjuar edhe turqisht po me gjithat vetem perpara se ka edhe ntjera gjuh tung nga italia

E shkruar nga: yllka nga stuttgarti @ 26 Feb 2006 12:47 pm
tung tung te pershendes shum je i mrekullushem vetem vazhdo keshtu,ne shtepi te shqiptareve ne diaspor vetem meda kendon,te pershendet edhe motra ime ecila te don shum tung suksese laughing

E shkruar nga: miss @ 27 Feb 2006 08:11 pm
alla hile med a je magjup se krrejt po thojn

E shkruar nga: xhaviti @ 27 Feb 2006 07:55 pm
tun med tkisha lavdru po ket muziken tane e kam ndegjuar edhe turqisht po me gjithat vetem perpara se ka edhe ntjera gjuh tung nga italia

E shkruar nga: yllka nga stuttgarti @ 26 Feb 2006 12:46 pm
tung tung te pershendes shum je i mrekullushem vetem vazhdo keshtu,ne shtepi te shqiptareve ne diaspor vetem meda kendon,te pershendet edhe motra ime ecila te don shum tung suksese

E shkruar nga: vlora @ 25 Feb 2006 02:41 pm
tung meda kisha pas deshir ta takohem me ty te fashioni ne mitrovic te pres nr im eshte
0644126497 ku eshte nr im oki te pershendes nga zemra te puth me plot deshir tung kalo mir

E shkruar nga: albin @ 24 Feb 2006 08:14 am
wassatmire bolle bre por veqe ta kishin melodine shqipe po me duken si melodite serbishte ndreqi pake se kendone bolle mire tung

E shkruar nga: Lulja @ 22 Feb 2006 11:06 am
besoi de MEDA osht ilaq i shpirtit te pershendes shuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmm nga zemra ty MEDA. smile

E shkruar nga: Adhurimi @ 21 Feb 2006 05:20 pm
heheh pershendejt per te gjith ata se e adhurojn meden po edh mua me kah pylqy mendimi i luljets se po thot usht mir me e qit meda edh ni album me keng flokfolir valla brrav luljeta se shum mit je kujtu tung te pershendes .Adhurimi nga zvicrra . tongue crying

E shkruar nga: rami prej göppigen @ 21 Feb 2006 04:06 pm
kuje mede kano ma pakse se na tranove femnate shqiptare don me na lane pa martu krejte tu nagjt ma teje hahahahahhahahh tung

E shkruar nga: visari @ 21 Feb 2006 03:46 pm
smile jeni me te vertte ylli me i mir i kosoves tung nga cali

E shkruar nga: visari @ 21 Feb 2006 03:45 pm
smile jeni me te vertte ylli me i mir i kosoves tung nga cali

E shkruar nga: Besa nga nervegjia @ 17 Feb 2006 06:43 pm
oo meda je ma i miri smileveq vazhdo qishtu te lumt smile
qao kalofsh sa ma mir smile
Te pershendes shuuum shuuuuuuuum o meda smile tung smile

E shkruar nga: Lulja @ 17 Feb 2006 09:53 am
Meda te pershendes te urjoi sukses nete ardhmen tu kisha lut nese nese bon ni albin me muzik folflorike se eke zerin shum te bukur se veq me keng dashnie na myte poo na rok naj infrakt mendoi se ni album me kng folflorike pak sa na qetson ju litem nese e lelon kush i nofshum te Medes i tregon per kit propozim edhe ni here nga zemra te uroi sukses.

E shkruar nga: DJ_B3har1 @ 14 Feb 2006 09:32 pm
Tung si jeni a jeni mir te pershends meda ma i mir je vetem vazhdo nese doni me kontaktu naj vajz me mua i kam 17 vjet nga drenasi me shkruani ne e0mail ok tung utng e bafshi kalofshi interesant

E shkruar nga: tina @ 14 Feb 2006 12:37 pm
ju pershendes dhe ju them se mua shum me pelqen meda dhe vetm le te vazhdojn me keto kenge te bukura tung tung smile

E shkruar nga: Adhurimi_oslo @ 12 Feb 2006 01:40 pm
pershendetje meda o meda valla i kalle krejt qika u tranun mas tje nuk don me na lan as nje qike ne rinis shqiptare po brravo te koft se nuk kah me djemt e dugagjinit tung laughing

E shkruar nga: Florimi ( loli ) @ 12 Feb 2006 09:37 am
te pershendes landin ellen edonjeten edhe mergimin nga kosova
wink laughing

E shkruar nga: Lulja @ 09 Feb 2006 10:02 pm
kuku na myte bre MED ma i miri je vetm vezhdo te uroi sukses tung

E shkruar nga: hahaha @ 08 Feb 2006 06:26 pm
Dona ti qe po fol keq per Meden spaske mujt me nxan masi po fol qashtut a haha laughing tpaska refuzu pom doket tongue Meden e pershendes shum shum vetem vazhdo keshtu.

E shkruar nga: dita @ 06 Feb 2006 11:21 pm
laughingqaj se e sha meden veq ja ka inati se nuk ka qka me e shajt kush meden e per foto modelin veq dije se ja ki inati se nuk shanc me qen si aj kur edhe mos me pas kerr hiq esht ma i bukuri sdo me than gje ruju se prej xhelozie mundesh me u plak shum shum shpejt ateher kop edhe ma shum se meda esht edhe ma i bukur laughing mos ta nin meda veq vazhdo ti se nuk ka ma te mir se ti tung puthje nga bel.

E shkruar nga: Akita @ 06 Feb 2006 08:30 pm
winkposa te ndegjova per te paren her nga polonia mire por jo shume mire

E shkruar nga: Akita @ 06 Feb 2006 08:29 pm
winkposa te ndegjova per te paren her nga polonia mire por jo shume mire

E shkruar nga: dona @ 03 Feb 2006 10:11 pm
Heu kush po te thot bre se je bukurosh?se boll i keq je edhe me duket se je ashkali se valla ashtu po kendon si ni ashkali zdi bre qka jan tu pa ne ty ato femna tung magjupi i deqanit tongue

E shkruar nga: Besa @ 02 Feb 2006 05:52 pm
oo Meda je ma i miri ne bot smile
edhe i dua shummmm kongt tua..veq vazhdo qishtu smile
te pershendes shummmmmmmmmmmmmmmmm qao smile smile smile

E shkruar nga: *** @ 02 Feb 2006 10:44 am
Fotomodelit: Po gjelozon a hahaha qfar njeri...kush fol keq per Meden vetem gjelozon, se paske pa qfar kerri vozit se met pa text...kqyri punt e tua ma mir. Meden e pershendes perzemersisht. wink

E shkruar nga: Foto-modeli-ch @ 31 Jan 2006 08:57 pm
Hallo ju pershendes te gjithve .. qka jeni tranu bre mas medes pash nje zot ajajajaja ka se esht dikush edhe ma facer se meda bre a pse esht kengtar po ngani mbas tzi-a hahahahaha hmmmm njeri po vuzit golf dysh hahahahaha z,b meda

E shkruar nga: ???? @ 31 Jan 2006 08:20 pm
Vetem vazhdo keshtu se je i mrekullushum...te kam par ne Kosov zdi sa her dokesh me kan nje djal i mir se per kengatar e di se je teper i mir vetem vazhdo keshtu te pershendes nga zemra. Tung.. wink

E shkruar nga: Fuad @ 30 Jan 2006 03:35 pm
Tung dhe pershendetje Medes YLLIT te madhe te estrades veq vazho perpara se ma i miri je te tjeret qa flasin ta kan inati nga thellsia e zemres dhe ma i bukuri je ? eja me shpesh me mbremje ne Kosove ?

E shkruar nga: merita @ 30 Jan 2006 01:45 pm
tung meda te pershendes

E shkruar nga: nora @ 29 Jan 2006 12:44 pm
smilete pershendes meda je shum i mir mos i degjo kritikat se vetem inat te kan te uroj gjithmon suksese ne jet dhe ne dashuri ti i meriton te gjithat te mirat ne jet se je shqiptar i vertet te puth fort

E shkruar nga: JAHIR GURI @ 28 Jan 2006 04:51 pm
hey o meda kuje bre!!!
dhe une di me knu kam qef me knu ni kenge me ty bashk hehe wink smile
une knoj DEUTSCH RAPP jetoj ne FRANKFURT!!! laughing winktung
shijum me naj konzert

E shkruar nga: toni @ 28 Jan 2006 03:34 am
Pėrshendetje nga Finlanda...
vbetum vaxhdo pėrpara se mua mė pėlqen shum Meda se knon bukur tė pėrshendes nga zemra ....
Gjith te mirat kalofshi mir tungi

E shkruar nga: alba @ 27 Jan 2006 09:27 pm
winktung pershdetje per te gjith me se shumti per meden je me i mir dhe nuk ka kush qe ta kalon vetem vazhdo kshtu me i miri je me i bukkri dhe kengtari me i mir ne bot cao cao

E shkruar nga: nezza @ 27 Jan 2006 01:54 pm
smileper MEDEN kam rrespekt kam nejt prill 2004 ne dk. ne sųneborgku ke me nje koncert
eshte nje kengetar i ri dhe nuk edhte sikur do kengetar te estrades ton qe as nuk folin me publikun eshte shum i shoqnushem edhe shum i qelt me publikun i uroj pun pe mbar vetem ne te vazhdon ne ket drejtim wassatinshalla nuk i rritet mendja aq shum sikur do kengetar te estrades shqiptare

E shkruar nga: jana @ 25 Jan 2006 08:57 pm
tongueMEda shum i bukur je a shum shum tung

E shkruar nga: lina @ 25 Jan 2006 04:49 pm
Meda Je shum cool tung nga finlanda smile tongue

E shkruar nga: astrit @ 24 Jan 2006 08:00 pm
E bre meda je ma i fort ok mos ta nin se ska kush sete del per para valla ma i forti je ciao nga citi

E shkruar nga: toni @ 20 Jan 2006 12:18 pm
tung meda sije aje mir shum mir po gendon veq vashdo se i pari je pe kall krejt po femnat tona po tranohen veq vashdo kshtu ,te pershendes toni9

E shkruar nga: toni @ 20 Jan 2006 12:18 pm
tung meda sije aje mir shum mir po gendon veq vashdo se i pari je pe kall krejt po femnat tona po tranohen veq vashdo kshtu ,te pershendes toni9

E shkruar nga: Diana @ 18 Jan 2006 06:00 pm
tonguetung meda!!! ti je ma i miri ne bot........une te dua shum edhe i pres albumet te reja prej teje wink
LOL i love This website its cool

E shkruar nga: lolita @ 17 Jan 2006 10:19 pm
smilemeda esht njeri prej kengerave me u bukuri si dhe kendon shum bukur veq vazhdo keshtu meda se zemrat naj knaq kur kendon smile

E shkruar nga: dita @ 17 Jan 2006 04:00 pm
heheheheh une kam pas shancen kam kcy me meden(ma i bukuri prej te gjithve) si dhe kam pas shancen ta preki live a med a te kujtohet ne bruksel kur ke kuku qfar mbremje shum e kendshme esht kan edhe tash ne shkurt do e bajm edhe ma bukur ok te perqafi med sikur ateher ne bruksel vazhdo qeshtu te dua fort oooo qka mka syni qe gjum nuk ka o qysh me fjet kur meden e kam pa...... rrnoft meda tungtung medush

E shkruar nga: anonymja ;) @ 10 Jan 2006 01:11 am
Ua uroj festen e Kurban Bajramit te gjithveee... smile smile smile

E shkruar nga: mire @ 07 Jan 2006 07:40 pm
Tung ju pershendes shum une e adhuroj Meden shum e shkoj ne musik kur kendon aj edhe deshira ime ka qen ta shon gjall edhe deshira mu ka plotcu edhe i falenderohna ZOTIT shum tung edhe Med do te vi te ti e me ble kasete se migja jem te nje ty shum mir me familje

E shkruar nga: albina @ 05 Jan 2006 08:38 pm
Ju pershendes te gjith shiptar an e mban botes per zemershisht! Por ma shumti kengetarin ton te bukur e te mirnjohur meden! Meda si je si po kaloni me disponim si ini? Kush po ta prish? Hiq mos ta nin se ma i bukuri kengetar ini! Tung kalo mir

E shkruar nga: albina @ 05 Jan 2006 08:38 pm
Ju pershendes te gjith shiptar an e mban botes per zemershisht! Por ma shumti kengetarin ton te bukur e te mirnjohur meden! Meda si je si po kaloni me disponim si ini? Kush po ta prish? Hiq mos ta nin se ma i bukuri kengetar ini! Tung kalo mir

E shkruar nga: albina @ 05 Jan 2006 08:19 pm
hi meda, si jeni si po kaloni me disponim? Hey meda ma i bukuri kengetar jeni, ju adheroj shum, hej meda shum bukur po kendon! Ani kur po vjen ne Enjoy atmosferen shum te bukur po e ban! Te lutem veq vazhdo keshtu! Po ni pytje kur po kendon ne Paradis e ne Enjoy pse nuk po kendon per Skenderajn? Ose per Drenicen? Tung albina kaloni mir! smile

E shkruar nga: trina @ 05 Jan 2006 10:57 am
wink

E shkruar nga: Suedia @ 02 Jan 2006 01:19 am
Meda je i mrekullushem...kam qen ne koncert ne Helsingborg tash me 23 dhjetor vetem dua te them BRAVO kenget e tua me prekin jo vetem ne zemer por edhe ne shpirt. Te uroj vetem suksese dhe gjdo te mir ne jet. Tung

E shkruar nga: Diddi @ 29 Dec 2005 10:30 pm
Pershendetje Medes osht nje kengetar i mire kendon mire i ka te gjitha albumet e mira .. kur kendon live e ben atmosferen bukur mire .. kshtu qe skam qka te tham keq per te .. i deshiroj te gjitha te mirat ne jet ... suksese un te ardhmen .. ne fund pershendetje te gjith shqiptarve ane e mban Botes .. ...

E shkruar nga: LOTI @ 23 Dec 2005 12:27 pm
wink hey qa po bani ajeni mir nese me vetni mua ? une nuk jam . Sot jam teper merzitur loti po me del nga zyri se kur po e ndegjoj kengen e MEDES PRAP TE DU PRAP TE DU . po me kujtohet dashuria im kur e fillova dhe e barova sad e pershendes MENDEN edhe JUVE smile tung niher ndoshta shimi ma von prap wink

E shkruar nga: drilon @ 18 Dec 2005 01:19 am
laughing : smilehi guys

E shkruar nga: drilon @ 18 Dec 2005 01:19 am
laughing : smilehi guys

E shkruar nga: vjollca @ 16 Dec 2005 01:18 pm
E tung te gjith ju! o si Meda ska Kengtar ne Kosov bre prej si te kam pa ne München Alabamer met dojn mem lan per Meden e adhurojm me gjith zemer YLL YLL JE MEDA vazhdo keshtu njeri ciao

E shkruar nga: diana @ 14 Dec 2005 12:20 pm
ju pershendes tegjithve , ndersa medes i urojsuksese ne kenget e ardhshme.tung tung nga diana zh smile

E shkruar nga: belinda @ 09 Dec 2005 12:52 pm
smilehallo meda i kam ndergjuar kengat e tua dhe shum me pelqe.paraqitem nga melburni australi dhe dua ta di kur do jet koncerti yt ne australi.te pershendes

E shkruar nga: belinda @ 09 Dec 2005 12:50 pm
smilehallo meda i kam ndergjuar kengat e tua dhe shum me pelqe.paraqitem nga melburni australi dhe dua ta di kur do jet koncerti yt ne australi.te pershendes

E shkruar nga: vlorid @ 05 Dec 2005 04:57 pm
tung une jam lidi shum me ka pelqy emsini tung shum i degjoj knget e medis

E shkruar nga: london @ 04 Dec 2005 01:26 pm
PERSHENDETJE smile

E shkruar nga: london @ 04 Dec 2005 01:25 pm
PERSHENDETJE smile

E shkruar nga: Ismet Hysenaj @ 02 Dec 2005 05:44 pm
Tė ndėruar staf i Albacity qdo koment pėr Meden do tė ishte i tepert. Jam nje fan i Medes por aj edhe nuk ka qen ndonjėher nė Holand sikur tė vija nė kontakt me tė do e organizoja se shpejti njė koncert, prandaj shpresoj se do tė mė ndihmoni tė kontaktoj mė tė.
Qdo informat ėsht e mirseardhur nė tel:0031-613863159 ose nė imelin tim.
Pėrshendetje tė perzemerta nga Ismet Hysenaj

E shkruar nga: DAFINA @ 01 Dec 2005 04:27 pm
tongue
TUNG TUNG deshta me ju than se kush ja ka medes inati i dalt ithati laughing
me te vertet MEDA kendon shum mir pse mos me kendu mu kan si aj kurr nuk isha ndal vetem kisha kendu wink
UNE jam nje vajz qe kenget e MEDES i ndgjoj shum smile
ne kite jet kam ni deshir te jam ngat MEDES kur aj Kendon e te qaj laughing
JU PERSHENDES TE GJITHVE ISHALLA VJEN EDHE TE NA NAJHER:
NESE NUK VJEN JAM angry
MOS FOLNI KEQ PER TA TUNG TUNGGGGGGGIIIII SE PO DAL:
NASHTA SHIMI MA VON wink

E shkruar nga: DAFINA @ 01 Dec 2005 04:26 pm
tongue
TUNG TUNG deshta me ju than se kush ja ka medes inati i dalt ithati laughing
me te vertet MEDA kendon shum mir pse mos me kendu mu kan si aj kurr nuk isha ndal vetem kisha kendu wink
UNE jam nje vajz qe kenget e MEDES i ndgjoj shum smile
ne kite jet kam ni deshir te jam ngat MEDES kur aj Kendon e te qaj laughing
JU PERSHENDES TE GJITHVE ISHALLA VJEN EDHE TE NA NAJHER:
NESE NUK VJEN JAM angry
MOS FOLNI KEQ PER TA TUNG TUNGGGGGGGIIIII SE PO DAL:
NASHTA SHIMI MA VON wink

E shkruar nga: besarta @ 29 Nov 2005 09:09 pm
smilehei med veq vaxhdo je me i miri ti kenget e tua jan me te bukura qe une kam degjuar ndonje her ok keshtu qe veq vaxhdo se je ka shkon shum mir ok pershendetje nga norvegjia

E shkruar nga: besarta @ 29 Nov 2005 09:09 pm
smilehei med veq vaxhdo je me i miri ti kenget e tua jan me te bukura qe une kam degjuar ndonje her ok keshtu qe veq vaxhdo se je ka shkon shum mir ok pershendetje nga norvegjia

E shkruar nga: Ermira @ 28 Nov 2005 10:06 pm
saba masi nuk edon meden qka ke hy ktu a ani je muzikolog! tzzzzzzz! xhelozi oj bukuri! laughing

E shkruar nga: Ermira @ 28 Nov 2005 10:04 pm
Meda zemra jeme ti i ki kengat me te bukra pi krejve ti je me i miri dhe me i bukri!!! Te dua ty dhe kengat e tua qe i degjoj per qdo dit!!! tongue

E shkruar nga: besarta @ 27 Nov 2005 05:59 pm
smilehei med i ki kenget me te bukura qe une kam degjuar ndonje her suksese vetem vazhdo se je shum tu shku mir

E shkruar nga: leta @ 21 Nov 2005 10:57 pm
deshta te pys a ki me ardh ne norvegji edhe naj her se at her qe ishe isha ne pun e nuk kam muj me ardh.jam shum fen nga ju ju DAV MEDA smile tongue

E shkruar nga: leta @ 21 Nov 2005 10:55 pm
deshta te pys a ki me ardh ne norvegji edhe naj her se at her qe ishe isha ne pun e nuk kam muj me ardh.jam shum fen nga ju ju DAV MEDA

E shkruar nga: Ferizaji @ 20 Nov 2005 06:20 pm
wink Ajeni mir te gjith ju pershendes edhe MEDEN tung

E shkruar nga: labiti@ @ 13 Nov 2005 10:35 pm
smileo meda eja edhnjher ne suedi e na befaso si ne narvexhi prshn djtje nga bashkadhetaret e SUEDISje imrek llushem

E shkruar nga: GERMAN DREAM @ 13 Nov 2005 08:01 pm
HEY MEDA DU SINGST GUT DEINE MUSICK GEFÄLLT MIR SEHR GUT WENN DEINE HITS IN GERMAN HITS WÄREN DANN BIST DU HUNTERT BRO ERSTER MACH WEITER SO

E shkruar nga: GERMAN DREAM @ 13 Nov 2005 07:57 pm
smilei ki kongt e mira medi .juq do kus sdo

E shkruar nga: GERMAN DREAM @ 13 Nov 2005 07:57 pm
smilei ki kongt e mira medi .juq do kus sdo

E shkruar nga: Arti @ 15 Oct 2005 06:51 pm
Per avanturist je e spom pelqen hiq ama per kengatar ta dho doren. Hala se din qka osht dashnia se kuku skishe lujt fort. Tkam pa zdi sa her e kurr te njejten femer se ke pas. Tkam pa podujev me njo tash veres e prishtin me krejt njo tjeter hmmmm a din more ato per njera tjetren a thu??? wassat

E shkruar nga: adil @ 13 Oct 2005 05:57 am
pershendetje nga deqani hej meda osht miri ne kosov a tung nga adili nga deqani

E shkruar nga: loli @ 22 Sep 2005 06:55 pm
ta pershendes meden.edhe landin nega gjakova edhe elen e edonjeten me agjen ram smile wink wassat tongue laughing crying

E shkruar nga: un po kush tjeter @ 24 Sep 2005 10:44 pm
per me kendu kendon super ama si person osht katastrof, femrat i shfryzon teper rrin me to vetem per interez, paraqitet kishe i don deri te bon at dveten qfar klloshari. dikush ka meja kthy keq pom doket. per me kendu vetem vazhdo qishtut ama mos luj fort me zemra te huaj se zoti osht i madh ta kthen. kalofshi mir. tung

E shkruar nga: Florim @ 22 Sep 2005 06:52 pm
shka po bon med drili osht mir smile wink wassat laughingmir po knon mach weiter so.loli,fidi,drili

E shkruar nga: dritoni @ 15 Sep 2005 11:29 pm
e pershendes kengetarin e madh dhe e porosit verem perpara se je numer nje sa her qe e degjoj meden me prek thell ne zemer keget e ti aq te bukura qe i ka te pa kopjuara dhe asht shum i adhuruar te shqiptaret ne suedi isha sa ma shpejt vjen ne stockholm jem duke e pritur me pa durim pershendetje ng nje grup shokesh ng stockolmi sweden

E shkruar nga: egzoni @ 14 Sep 2005 10:48 am
ej pershendetje med une vetem desha te pershendes se une jam adhues i flat dhe desha te them se qdo nat kur bi per te fjetur te degjoj tung suksese ne te ardhmen te pershendet xoni nga peja

E shkruar nga: Zemer @ 09 Sep 2005 08:14 pm
Meda ti je ma i miri

E shkruar nga: Zendeli @ 06 Sep 2005 12:20 pm
smile smile
Oj Medė!
A po vjen me mu?
I kam dėgjuar krejt kėngėt ,dhe mė sė shumėti me pėlqejn Hajde me mu,Biondinė,
ēa t"ka zemra.
Tė pėrshendes pėrzemersisht,dhe vazhdo te kėndojsh maxhupisht.
Tifozi yt nga GJERMANIA,
ZENDELI

E shkruar nga: didi @ 01 Sep 2005 12:16 pm
hei meda.. smile
si je a je mir..?
unė mir. tongue
sa shumė me pelqen kėngat tua.=)
TŹ PĖRSHEDESH NGA NORVEGJIA.. smile
kalofsh mir..;)

E shkruar nga: didi @ 01 Sep 2005 12:15 pm
hei meda.. smile
si je a je mir..?
unė mir. tongue
sa shumė me pelqen kėngat tua.=)
TŹ PĖRSHEDESH NGA NORVEGJIA.. smile
kalofsh mir..;)

E shkruar nga: didi @ 01 Sep 2005 12:15 pm
hei meda.. smile
si je a je mir..?
unė mir. tongue
sa shumė me pelqen kėngat tua.=)
TŹ PĖRSHEDESH NGA NORVEGJIA.. smile
kalofsh mir..;)

E shkruar nga: *** @ 31 Aug 2005 12:38 am
Ska fjal per ty je YLLI Kosoves...te deshiroj gjdo te mir ne jet se pse e meriton. Je nje kengatar mjaft i mrekullushum. Kėngėt e tuja me prekin zemer sidomos ky albumi i fundit. crying E kam nje shoqe me ka tregu per ni shoqe dvete ajo qik pot dojke me gjith zemer qysh kam ndequar un veq jo si athurus. Kalofsh qysh ėshtė mas mirti. Tė pershendes. Tung

E shkruar nga: denata @ 25 Aug 2005 01:37 pm
wow une me pare skam degjuar per kete Meden po tash kete albumin me te ri qe ka, shume me ka pelqyer sepse jane dy kenge qe me jane pershtatur jetes time private do me thene teksti e jo aq muzika se ka me shume tallava se shqip tash prej sot edhe nje adhuruese me shume meda hahaha sukses Pershendetje nga DENA

E shkruar nga: filamenta @ 24 Aug 2005 09:44 pm
SELAM UE ALEJKUM

PERSHENDETJE KOLEGU IM TE GJITH KOLEGT E TU E TE MI U BAN MUSLIMAN E TI ALA JO O MOR MED KUSH NUK JA KA PA HAJRIN MUZIKES E TI PO VAZHDON ALA TE DESHIROJ SUKSESE TE MA TUTJESHME ME FAL MED ALEJKUM UE SELAM MENTA NGA ZVICRRA

E shkruar nga: filamenta @ 24 Aug 2005 09:39 pm
SELAM UE ALEJKUM VALLA MED JE I MREKULLUSHEM NUK KAM FJAL PER TY TE UROJ SUKSESE NE TE ARDHMEN GJDO HAP E PERPARA AMO MENDONI EHDE PAK PER AT DUNJO SE SE NE KET BOT JEMI VETEM MUSAFIR JU LUTEM MOS ME KEQKUPTONI JU LUTEM LEJKUM UE SELAMM MED QDO TE MIR NGA KOLEGJA JOTE MENTA

E shkruar nga: filamenta @ 24 Aug 2005 09:35 pm
SELAM UE ALEJKUM VALLA MED JE I MREKULLUSHEM NUK KAM FJAL PER TY TE UROJ SUKSESE NE TE ARDHMEN GJDO HAP E PERPARA AMO MENDONI EHDE PAK PER AT DUNJO SE SE NE KET BOT JEMI VETEM MUSAFIR JU LUTEM MOS ME KEQKUPTONI JU LUTEM LEJKUM UE SELAMM MED QDO TE MIR NGA KOLEGJA JOTE MENTA

E shkruar nga: behari @ 24 Aug 2005 06:47 pm
hej meda si je si po kalon albumi juaj me ka pelqyar shum dhe shpresoj se ne te ardhmen do te kesh edhe shum albume te tjera te mrekulueshme si ky tani.Te pershendes kalofsh bukur tung nga behari swe

E shkruar nga: FIDI @ 22 Aug 2005 08:14 pm
Hei MED wie geht es dir?Mach weiter so- DICH HOLT KEINER MEH AUF albumat si i ke qit ti si qet kush vetem vazhdo kshtu.tung

E shkruar nga: DENIANA @ 22 Aug 2005 12:14 pm
Pėrshėndetje MEDA
Kėnga jote ėshtė shėrim i shpirtit.
Je njė kėngėtar me tė gjitha tiparet prefekte.
Vetėm kam njė porosi pėr ty:
Puno mė shumė se dje e mė pak se nesėr.

E shkruar nga: DENIANA @ 22 Aug 2005 12:12 pm
Pėrshėndetje MEDA
Kėnga jote ėshtė shėrim i shpirtit.
Je njė kėngėtar me tė gjitha tiparet prefekte.
Vetėm kam njė porosi pėr ty:
Puno mė shumė se dje e mė pak se nesėr.

E shkruar nga: I_Urti_Vitis_Weinfelden @ 22 Aug 2005 10:29 am
hallo si jeni a jeni te gjith mirė meda asht njė kengtari shumė exstravagantė njerz krejt e adhuroj pse se e ka kangtė e mira kalofshi te gjith bukur nga Vitiasi dashur VITIA 4Ever njerz ;) ju don vitiasi qum qum kush don mem provu a jam i urt hajdeni ne msn oki njerz kiss per zeshkanet e mija te dashura

E shkruar nga: loli @ 21 Aug 2005 02:50 pm
smile wink tongue laughing
hej meda une jam florimi daja i drilonit, te pershendes nga zemra. kanget tua jan fantasi. mach weiter soooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!! smile

E shkruar nga: fidi @ 21 Aug 2005 12:44 pm
o njeri po qysh je mar a je mir?te fala ki nga DRILONI,loli,fidi.tung

E shkruar nga: fidi @ 21 Aug 2005 12:43 pm
o njeri po qysh je mar a je mir?te fala ki nga DRILONI,loli,fidi.tung

E shkruar nga: fidi @ 21 Aug 2005 12:42 pm
o njeri po qysh je mar a je mir?te fala ki nga DRILONI,loli,fidi.tung

E shkruar nga: Artina @ 20 Aug 2005 02:17 pm
Ciao Meda.Meda esht nje djal shum i bukur dhe ka shum sharme.Shpresoj se do te vje nje her ne ch ne nje mbremje rinore.I uroj shum shum suksese.Je t`adoore tu est le meilleur....... smile

E shkruar nga: Loqkani_Vitis_TG @ 18 Aug 2005 10:18 pm
o meda asht nifar kengtari qe nuk livdohet hiq a asht i mir a sashtė haj kti i takojn pershendetjet se ky edhe Smajl Puraj jan mat fortit breeee vetem smajl puraj dhe Meda faceri kalofshi bukur ju dy

E shkruar nga: Vlora @ 15 Aug 2005 12:45 pm
meda jeni nje kengetare imbrekullushem ju adhuroj shume shume, ekeni nje ze te bukure pa mase. ju ndexhoj shume kenget etua dhe me pelqejne shume . jeni njeri iqmuare per mua. ju nenqmoj shume vleften tuaje vetem perpara. keni pershendetje te perzemerta nga vlora nga norvexhija.

E shkruar nga: Behari @ 13 Aug 2005 05:48 pm
smile winkTungh MEDA hey veq vazhdo qashtu sepse i kam degjuar krejt kanget e tua,ti je kengetar i vertet per mua,hallall tkoft veq vazhdo,nur weiter,du bist so gut,ok tung kalofsh mir

E shkruar nga: Behari @ 13 Aug 2005 05:48 pm
smile winkTungh MEDA hey veq vazhdo qashtu sepse i kam degjuar krejt kanget e tua,ti je kengetar i vertet per mua,hallall tkoft veq vazhdo,nur weiter,du bist so gut,ok tung kalofsh mir

E shkruar nga: emin @ 13 Aug 2005 03:46 pm
un jam nga lug.e presheves dhe mendoj se me kenget e tua je me i miri tongue

E shkruar nga: emin @ 13 Aug 2005 03:46 pm
un jam nga lug.e presheves dhe mendoj se me kenget e tua je me i miri tongue

E shkruar nga: Vitiasi_Bukurosh @ 12 Aug 2005 04:57 pm
hey meda une e kam nje kanal edhe tkum pa tu kendu live me albumin e ri edhe e kam nje pytje
kush asht qajo qika me maicen e kuqe flokt e gata dhe pantollat e bardh e mirė jish mos asht frajerka jote a? tungi te deshiroj te gjith tmirat ne bot kalofsh mirė ;) Meda Faceri Deqanit bre hohohoh alles gute ihm deiner leben meda msnin ama de ma folmi ne msn bashkė i kam do pytje per ty vitiaboy_@hotmail.com

E shkruar nga: BuLi @ 09 Aug 2005 01:03 pm
Pershendetje MEDA me te vertet me pelqen je teper i bukur kendon tamom si i ka hije ni kengetari vetem perpara MEDA gjith te mira ne jet suksese edhe nje her pershendetje nga KAQANIKU wink

E shkruar nga: vitiasi_i_urt_ @ 08 Aug 2005 01:05 pm
hoi zämä meda qfar femne e ki bre tregom aaaaaaa

E shkruar nga: elvin @ 08 Aug 2005 01:53 am
o medo mjeri i ti mjeri per te ALL-LLAHU ka meu tu qije nana nate dunja

E shkruar nga: ??? @ 07 Aug 2005 11:35 pm
I need U back in my life... crying

E shkruar nga: kosova gangster @ 27 Jul 2005 07:32 pm
meda du bist der bester senger der welt.tung wink smile wink smile wink smile wink smile wink

E shkruar nga: kosova gangster @ 27 Jul 2005 07:32 pm
meda du bist der bester senger der welt.tung

E shkruar nga: vitiasi_bukurosh_tg @ 22 Jul 2005 06:04 pm
saly zämä wie gaz euch a chönnt ihr mir säge wer de beschte sänger isch a ich freue uf ihre antwort veq shpat kasapi mos thoni okay kisssss per bukuroshet e kosoves pershendetje nga bukurosh weinfeldit

E shkruar nga: *** @ 21 Jul 2005 01:48 pm
Meda je nje kengatar mjaft i mrekullushem...te deshiroj gjdo te mir ne jet..vetem perpara...mos e ndegjo askend se gjelozojn. Te pershendes. Tung

E shkruar nga: zizou @ 20 Jul 2005 08:19 pm
tung o lesh izi si kur majmun je o mehdi perrqa ishtremt mos u fryj shum se nuk ban sepse nuk ke stil ti je vetem nje rraspi si kurw e keqe qaau o lesh ma hangsh mutin. nga zidani futbollisti me imiri ne bot kerkush nuk te do o meeddaa iflliqt as zidani nuk te do dhe askush ne bot tongue angry laughing

E shkruar nga: zizou @ 20 Jul 2005 08:19 pm
tung o lesh izi si kur majmun je o mehdi perrqa ishtremt mos u fryj shum se nuk ban sepse nuk ke stil ti je vetem nje rraspi si kurw e keqe qaau o lesh ma hangsh mutin. nga zidani futbollisti me imiri ne bot kerkush nuk te do o meeddaa iflliqt as zidani nuk te do dhe askush ne bot tongue angry laughing

E shkruar nga: zizou @ 20 Jul 2005 08:19 pm
tung o lesh izi si kur majmun je o mehdi perrqa ishtremt mos u fryj shum se nuk ban sepse nuk ke stil ti je vetem nje rraspi si kurw e keqe qaau o lesh ma hangsh mutin. nga zidani futbollisti me imiri ne bot kerkush nuk te do o meeddaa iflliqt as zidani nuk te do dhe askush ne bot tongue angry laughing

E shkruar nga: zizou @ 20 Jul 2005 08:19 pm
tung o lesh izi si kur majmun je o mehdi perrqa ishtremt mos u fryj shum se nuk ban sepse nuk ke stil ti je vetem nje rraspi si kurw e keqe qaau o lesh ma hangsh mutin. nga zidani futbollisti me imiri ne bot kerkush nuk te do o meeddaa iflliqt as zidani nuk te do dhe askush ne bot tongue angry laughing

E shkruar nga: vitiasi_mister_weinfelden @ 20 Jul 2005 08:15 pm
si jeni njerz si ja kaloni a meda asht kulleri i deqanit krejt kto ne weinfelden e adhorojnė meden se asht llukumi botes veq shpat ksapi asht ma i bukuri veq ti hala ma i miri je se shpati a tungiiiiii meda vetem perpara okay du bist der beste meda eifach witte so ;)

E shkruar nga: noli @ 13 Jul 2005 06:41 pm
noli_coli@hotmail.com qikjo a adresa jeme a meda je i mrekullushem tung faliminderit per mirkuptim

E shkruar nga: lola @ 12 Jul 2005 02:38 pm
smile winktung je shum i mir veq vazhdo tung

E shkruar nga: vitiasi_bukurosh_weinfelden @ 09 Jul 2005 10:13 am
hey medo e kam njė pytje a din me kcy ti repppp a se krejt shqiptarė jan ba kshtu krejt rappp po kcejnė hehehehehehehehehe ani medo vetem pėrpara medo qfar albumi kishe qit njeri shumė i smut je a prap te du qfar muzike jish medo vetem perpara ciaooooooooo machs guet njeri

E shkruar nga: anjeza @ 04 Jul 2005 11:27 am
tung meda pershendetje te ngrohta nga une anjeza.Te uroj shum fat dhe lumturi ne jet.e ishalla shihem edhe ket vit etje en ulqin si vitin e kalum ne "villa libertas" mos tu takofshim en ulqin bon vaki se shihem en deēan smileP.S. nese ke e-mail adres shkrujem mu en list tonde e-mail adresa ime osht kosova_lady_666@hotmail.com . tungi nga anjeza smile.

E shkruar nga: anjeza @ 04 Jul 2005 11:27 am
tung meda pershendetje te ngrohta nga une anjeza.Te uroj shum fat dhe lumturi ne jet.e ishalla shihem edhe ket vit etje en ulqin si vitin e kalum ne "villa libertas" mos tu takofshim en ulqin bon vaki se shihem en deēan smileP.S. nese ke e-mail adres shkrujem mu en list tonde e-mail adresa ime osht kosova_lady_666@hotmail.com . tungi nga anjeza smile.

E shkruar nga: genta @ 03 Jul 2005 10:29 pm
tung ju pershendes te gjithve ma >>>SPECIAL<<< pershendes MEDEN bukuroshin e KOSOVOES ...meda albumin e ri qė e ke ba tasht ish shummmm shummmmmm i mir asni muzik sish kan ekeqe krejt tmira ani mo qekjo mzika
PRAP TĖ DU PRAP TĖ DU DASHURIJA SKA NDRYSHU 1000 VJET ME JETU ZEMRA SMUNDET MET HARRUUU sad sad
tung kalofshi mir
oj lulija jon me liana ohhhhh kush ja ka medes inati ju qift nana ohhhhhh smile wink smile
tung meda veq vazhdo me kenget e tua je i mrekullushem

E shkruar nga: genta @ 03 Jul 2005 10:29 pm
tung ju pershendes te gjithve ma >>>SPECIAL<<< pershendes MEDEN bukuroshin e KOSOVOES ...meda albumin e ri qė e ke ba tasht ish shummmm shummmmmm i mir asni muzik sish kan ekeqe krejt tmira ani mo qekjo mzika
PRAP TĖ DU PRAP TĖ DU DASHURIJA SKA NDRYSHU 1000 VJET ME JETU ZEMRA SMUNDET MET HARRUUU sad sad
tung kalofshi mir
oj lulija jon me liana ohhhhh kush ja ka medes inati ju qift nana ohhhhhh smile wink smile
tung meda veq vazhdo me kenget e tua je i mrekullushem

E shkruar nga: vitiasi_bukurosh_tg @ 03 Jul 2005 08:25 pm
hallo oj ti qik me nikun ganja o nashta ty nuk tpelqen meda hiq po veq ja rritė mendjen atina se do kangė i ka shum tmira dhe nashta ty tkallė krejt veq kush tshtymė ty bre moter a ciao medo ket kangen prap te du shum e smut jish vlla vetem perpara kusho ose vllau im i dashurė

E shkruar nga: flamuri @ 02 Jul 2005 02:34 pm
meda bravo vashdoje muziken pse pu kendon shum bukur tung smile

E shkruar nga: flamuri @ 02 Jul 2005 02:34 pm
meda bravo vashdoje muziken pse pu kendon shum bukur tung smile

E shkruar nga: ganja @ 26 Jun 2005 12:28 am
smileej meda te adhuroj shum dhe ti ndegjoi kenget e tua shum,ke met te vertet keng shum te mir per te gjitha moshat te LUMT VAZHDO KESHTU :::::::::::::

E shkruar nga: albiona @ 25 Jun 2005 07:59 pm
TUNG TE PERSHENDES SHUM TY MED JE MA I MIRI DHE UN TE ADHUROJ SHUMMM VEW VAZHO QISHTU E MOS I NGO DO QE FOLIN KEQ PER TY HIQ MOS TA NIN SE ATYNE JU VJEN INATII SHUM SE JE MA I MIRI wink wink wink EDHE NESE KA MUNDESI ME ME REGJISTRU TI NE EMAIL TON NESE KI salome_albi@hotmail.com te pershendes dhe cdo te mire ... veq vazho qishtuu

E shkruar nga: shpresa @ 24 Jun 2005 06:01 pm
pershendetje pre MEDEN eshte shum i bukur vetem vazhdo
nje pytje per meden a i pelqejn vajzat
nga drenica

E shkruar nga: suzana @ 21 Jun 2005 09:24 pm
super je dal .........meda.......!!!!

E shkruar nga: asdren @ 19 Jun 2005 03:57 am
smile

E shkruar nga: vitiasi_bukurosh @ 17 Jun 2005 09:42 pm
hey medo a ki msn a nese ki qe msnin tim po ta jap vitiaboy_@hotmail.com se po kam qef mu njoftu me ty medo ne viti a e din ku asht vitiaaaaaa se ti me pelqen me kangtė e tuaaaaa te bukuraaaa

E shkruar nga: vitiasi_bukurosh @ 17 Jun 2005 09:41 pm
hey medo a ki msn a nese ki qe msnin tim po ta jap vitiaboy_@hotmail.com se po kam qef mu njoftu me ty medo ne viti a e din ku asht vitiaaaaaa se ti me pelqen me kangtė e tuaaaaa te bukuraaaa

E shkruar nga: Vehbi Gucati @ 17 Jun 2005 04:07 pm
tung njeri veq vazhdo . Du bist der beste obwohl Freiburg abgestigen ist tongue smile wink wassat laughing sad angry crying

E shkruar nga: Leutrim @ 15 Jun 2005 08:25 pm
Meda veq vazhdo me muzik se vetem ty te degjoj edhe Smail Puraj vazhdo se ma kongetar si meda dhe smaili ska hiq ciao

E shkruar nga: *UNE* @ 14 Jun 2005 02:56 pm
Meda veq perpara hiq mos ta nin...mos e ndegjo askend se vetem po gjelozojn qe nuk jan ni shkall me ty. Kalofsh bukur. Te deshiroj gjdo te mir. wink

E shkruar nga: ZANA_AUSTRI @ 13 Jun 2005 07:52 pm
ohhhhhh ZOT po qysh mos mu tranu more mbas MEDES ...qe kur tknon me at zo...Zemra mu dhridhet,se le mo une vdesssss krejt...

Sa her po te thrass ne emer,po gaboj e pot thrassssssssss ZEMERRRRRRRRRRRRR! hehehe tongue

E shkruar nga: Dardan @ 13 Jun 2005 02:31 am
Bravoo Bace bravoo Medoo se shum FORT kendon tiii hallalle...?

E shkruar nga: love @ 13 Jun 2005 01:02 am
o shqiptar leni kengtart se ska kurgju prej tyne krejt veq hajn pare edhe juve jav rrasin ani ky meda ky osht katastrofffffff....

E shkruar nga: Jeti_Ger @ 12 Jun 2005 05:29 pm
pershendetje juve te gjithve meda aver car je ti per bes a veq kalle shoki smile ejuve qikave ju pershendes ma nje puthje te madhe ufaaa marka jam a shum ;)

E shkruar nga: argtimi @ 11 Jun 2005 08:05 pm
avavava po qna kalle brre med te adhuroj shum po sedi bre qka po folin kaniher per ty keq se po kenon tallava po mos ta nin se i mire je veq vazhdo une te adhuroj shum.mbase jam edhe une nga deqani tung tung,edhe nese ban me dit kush asht dashnia yte a asht e njofshem neper TV apo qka ok kalo mire

E shkruar nga: beti @ 10 Jun 2005 01:48 am
tung je shum i famshem te uroj suksese ne te ardhmen

E shkruar nga: ymria @ 07 Jun 2005 09:01 pm
ME TE VERTET JAM KUNDER TE GJITH ATYRE QE KNOJN BASTARD;NDERSA JAM PRO ATYRE QE KENDOJN PER ATDHEUN TON ;E JO A TA QE KENDOJN TALLAVA ORIGINAL E KOPJUME NGA CIGANET FALIMINDERIT PER MIRKUPTIM;JU PERSHENDES JUVE VIZITORVE TE AC smile

E shkruar nga: ArtA-dk @ 05 Jun 2005 11:08 am
TUNG.. JE SHUM I MIR.. KENGET I KE ME TE MIRA SE TE GJITHVE.. NE TE ADHUROJM SHUM..!
TE PERSHENDES TEPER..

E shkruar nga: llapi @ 04 Jun 2005 11:55 pm
hey meda deshirova ta di kur je ne gjrmani ne minhen te press pa durim tung tung se te athuroj shum te pershendes dhe te uroje shum fat dhe se shpejti shpresoje se do te takohemi ne pushime verore(ne ulqin) ne VILLA LIBERTAS sikur vitin e kaluar te Pershendes nga semra Fadil LLapi nga Minheni

E shkruar nga: B a T ii s T ii N ii @ 31 May 2005 07:33 pm
wink angry

E shkruar nga: *** @ 31 May 2005 06:31 pm
Qka po foli pash zotin aiii kishe po dina o as njo se kini meden oj qika po ai juve piju sill gisht qysh po don ncncn kurr su msut.

E shkruar nga: vitiasi_tg @ 30 May 2005 05:19 pm
hey njeri shum i smut je qfar kang je tu i ba krejt femrat ja kalle shpirtin veq ma se nashta juv vikafin prindit nashta se thojn nashta shka u ba me ket meden si llukum me arra veq po i lajn krejve ment ruju medo pakė hahahahahahahahahahahahahaha

E shkruar nga: Anete @ 28 May 2005 10:25 pm
Hallo njerzi a jeni si jeni tek jeni!!!O marut mabs Mede bre po majeni vehten pak se at vetem ni AAA e ka e kerkush tjeter!!!Tung gezuar vitin e ri!!!Nga A!!!

E shkruar nga: KoSoVaGiRl......... @ 28 May 2005 09:39 am
O njerz qysh mes me dasht meden..........
se kur te knona te shkrihet zemra......
wink

E shkruar nga: AAA @ 25 May 2005 11:38 pm
Hi...Medaaa ta ha zemrenn!!!Syni jemmm!!!Te fala nga un A.....

E shkruar nga: emira @ 24 May 2005 10:03 am
wassat tongue laughingtung medo te dua shum

E shkruar nga: dada @ 23 May 2005 07:54 pm
un vdes pas medes un edua meden shummmmmmmmmmmmmmmmmmm dhe esht numri nje
pershendetje vetem per meden

E shkruar nga: dada @ 23 May 2005 07:54 pm
un vdes pas medes un edua meden shummmmmmmmmmmmmmmmmmm dhe esht numri nje
pershendetje vetem per meden

E shkruar nga: blerimi @ 23 May 2005 01:54 pm
tonguetung je ma i miri ne ftyr te tokes vec tepara

E shkruar nga: *** @ 23 May 2005 12:40 pm
Ti meda_doll valla budallic aq mir pe kalojshe me Meden se po duhesh me shkru ktu albacity per mi than qile telin...mos ja trego budallakinat e tuja ter botes. Edhe mos u fry shum se pota merr kush wink E ti Med pasha zyt je ka mu dhimesh veq te uroj sukses ne karieren tende. Te pershendes perzemersisht. E ti meda_doll do us all a favor and get a life girlfriend..

E shkruar nga: *** @ 23 May 2005 12:39 pm
Ti meda_doll valla budallic aq mir pe kalojshe me Meden se po duhesh me shkru ktu albacity per mi than qile telin...mos ja trego budallakinat e tuja ter botes. Edhe mos u fry shum se pota merr kush wink E ti Med pasha zyt je ka mu dhimesh veq te uroj sukses ne karieren tende. Te pershendes perzemersisht. E ti meda_doll do us all a favor and get a life girlfriend..

E shkruar nga: *** @ 23 May 2005 12:39 pm
Ti meda_doll valla budallic aq mir pe kalojshe me Meden se po duhesh me shkru ktu albacity per mi than qile telin...mos ja trego budallakinat e tuja ter botes. Edhe mos u fry shum se pota merr kush wink E ti Med pasha zyt je ka mu dhimesh veq te uroj sukses ne karieren tende. Te pershendes perzemersisht. E ti meda_doll do us all a favor and get a life girlfriend..

E shkruar nga: *** @ 23 May 2005 10:40 am
Aq mir pe kalojshe me meden ti doll se po duhesh mi shkru ktu albacity per meta qel tel hej kuku per ty..mos i trego budallakinat e tuja ni faqe qe lexon ter bota. E ti Meda shoki pom dhimesh. Tung

E shkruar nga: JAM_MEDA @ 22 May 2005 04:20 am
Hallo leute grüss euch allen Mit ausnameweise A_Doll die etwas besonderes alls allen ist weil A_Doll ist meiner lebens freundin ins ganzen Welt weit!!!Te dua A_Doll je si Yll boteee!!!Ju dua dhe ju adhuroj me shpirt ESSEN!!!Tung _Tung te falaaa Zemerrr!!!

E shkruar nga: JAM_MEDA @ 22 May 2005 04:20 am
Hallo leute grüss euch allen Mit ausnameweise A_Doll die etwas besonderes alls allen ist weil A_Doll ist meiner lebens freundin ins ganzen Welt weit!!!Te dua A_Doll je si Yll boteee!!!Ju dua dhe ju adhuroj me shpirt ESSEN!!!Tung _Tung te falaaa Zemerrr!!!

E shkruar nga: Meda_Doll @ 21 May 2005 03:13 am
E per kto shkrumet qi llaken kot si te smuta pi marum Zemer e pi qojna ne Doll net ta lujn shotennn!!!Meda_Doll_Essen!!!

E shkruar nga: Meda_Doll @ 21 May 2005 03:10 am
Flm shum A_Doll te duaaa shpirt me je si Yll Boteee!!!Qele tel.Se po du me te thir Zemer!!!Tung te fala ne shpi!!!Medaaa_Doll

E shkruar nga: A.D @ 21 May 2005 02:08 am
O jo qi po thom po pasha familjen mos u kallni be qika dades se Meda e ka pasen sun ja mer tuli brithymje zemren!!!Se nuk e ka zemren autobus be dades po mini_bus vetem per ni e ajo jam un...A_Doll oklei dades e linani tashi rehat e mos e munoni veten shummm se plesni!!!Edhe dot kendojna edhe dot vallzojna po ju plasin ZEMRAT skena qka ju bojnaaa!!!E bebeee!!!A.Doll_ESSEN

E shkruar nga: A:D @ 20 May 2005 10:40 pm
Hi Meda wie gehtz dir mein schatz alles klar bei dir!!!Dann bis bald!!!Te fala nga Vrella!!!Tunga _Tung!!!Meld dich gleich!!!Tung Zemer!!!

E shkruar nga: A:D @ 20 May 2005 10:36 pm
Hi Meda wie gehtz dir mein schatz alles klar bei dir!!!Dann bis bald!!!Te fala nga Vrella!!!Tunga _Tung!!!Meld dich gleich!!!Tung Zemer!!!

E shkruar nga: A:D @ 20 May 2005 10:35 pm
Hi Meda wie gehtz dir mein schatz alles klar bei dir!!!Dann bis bald!!!Te fala nga Vrella!!!Tunga _Tung!!!Meld dich gleich!!!Tung Zemer!!!

E shkruar nga: Genta_SG @ 20 May 2005 07:15 pm
ah kuku ku me ja nis bre ewwwwwww valla kush thot keq per MEDEN veq pi inati e ka se MEDA u ylli KOSOVES wink

E shkruar nga: GANGSTERI @ 19 May 2005 08:18 pm
O MEDA TA HANGSHA zemren krejt...pasha Familjen veq ty te ndegjoj edhe Sefen ,me kallni krejt be njeri ...SHUME STRONG je a BRAVO veq vazhdo

E shkruar nga: ilir @ 18 May 2005 06:51 pm
tung une jam iliri nga ferizaj e adhuroj me gjidh shpirt meden se eshte ma i miri njher tung

E shkruar nga: DELVINA @ 16 May 2005 07:44 pm
KU JENI BRE
A JENI GJALL BRE JU PERSHENDES TE GJITHVE SIDOMOS MEDEN wink
E TANI JUVE tongue
E MORE MED PSE NUK PO VJEN NE KASSEL ME TE PA TY DIL EDHE TE NA NE KASSEL TUNG TE PERSHENDES SHUM EDHE JUVE wink tongue smile wassat
TUNG TUNG

E shkruar nga: sogi @ 15 May 2005 06:38 pm
valla ky meda eshte kengetar i mir e pershendes tung tung med smile

E shkruar nga: valdrin @ 14 May 2005 06:57 pm
ej meda si je be njeri ade br ene zvicer s e na knaqe me ate kangen s a her po due me te thire ne emre po gaboje e po t e thrase ne nemr te dua med ty dhe grune tande hehe qao valdrini nga prizreni

E shkruar nga: bujari _ch_gjilani @ 11 May 2005 08:49 am
kur kendon MEDA po du me ju then se duhet me i pre venat njeri shum muzike nicccce tung meda

E shkruar nga: Zanfina @ 10 May 2005 06:31 pm
tongueooo ma i mir se meda nuk ka bre kukuuuu sa shum e du...ej Meda kush eshte dashnorja jote nese bon me dit ?....tungi kalo bukur

E shkruar nga: **** @ 08 May 2005 04:02 pm
tongueVeq perpara Med mos ta nin a se shum bukur kendon. wink Mos ta nin qka thojn se ti pe din per qka e kan...gjelozojn hehe. Tung kalofsh bukur.

E shkruar nga: **** @ 08 May 2005 04:01 pm
tongueVeq perpara Med mos ta nin a se shum bukur kendon. wink

E shkruar nga: sy_bukuri_vitis @ 05 May 2005 09:30 am
ohohohohoho meda bre shka e kishe qit nje muzik me ademin mentorin shum nje muzik e merzitshme ciao tan te mir meda i ki ndoshta edhe nusen e mir e patshe

E shkruar nga: Anita_nor1 @ 05 May 2005 05:44 am
hey hey ju pershendes te gjithve veq ma se shumti dihet kon meden aa edhe ty Burim te pershendes shum aa edhe bravo qe qashtu osht siq po thu ti edhe kush ja ka inati medes i dalt i thati ku nuk duhet aa tongue med du bist der beste nuer weiter zoo .. ej besa_14 ku ne norvegji jeton ti bre qiki aa mos ne FREDRIKSTAD A PO NE HALDEN A OSLO ?? tung ju pershendes nga norvegjia e shkret veq kodra e shi e bor tongue byeee

E shkruar nga: piti @ 26 Apr 2005 04:06 pm
tung meda si jeni a jeni mir te pershendes veq perpara

E shkruar nga: burimi @ 26 Apr 2005 02:52 pm
ju pershendes nga zemra se pari e pershendes stafin e albacityt dhe kengetarin e njohur ''MEDA'' ne te gjihta trevat shqiptare qe ka imunitet te lart ne gjith bot ku gjinden shqiptaret.
Meda eshte nje kengetar i mrekullueshum dhe eshte edhe vet i mrekullueshum te gjithe ata qe ja kan inati badihava e kan sepse me pas dahs allahu jav kish dhane atyre ate e jo medes po kjo shkon me te dhane te allahut e qka eshte e dhane prej allahut askush nuk mund ta mohoj e as mos te provoj se vetem jet ne te.

e pershendes ''MEDEN'' nga zemra dhe i uroj cdo te mire ne jete ne famlije dhe ne shoqeri por me se tepermi ne muzik te cilen mendoj se i perkushtohet me se tepermi je nje djal fantati e lumja ajo famlije qe te ka .
kam nje porosi per fmrat me se tepermi vlen kjo edhe per rinin e sodit shqiptare ''AJ QE NUK E DON MEDEN AJ NUK E DON AS VETEVETEN PRA DUENI MEDEN SE JA KA ANEN SE EDHE MEDA MENDOJ QE NA DON NEVE NE PERGJETHESI SIMPATIZUESIT E TIJ'' ju pershendes te gjithve ju falemniderit per mire kuptim smile smile smile smile smile wink wink wink wink

E shkruar nga: JAM MEDA @ 26 Apr 2005 09:56 am
hey smile

E shkruar nga: besa_14 @ 25 Apr 2005 04:59 pm
hey meli fuck off ...........most vjen i nati se meda din me kendo mamir si ti edhe ma mir se un oki so shut up men?beybey ilove you meda.<3<3 tung hi ne messenger kaniher med ooo loqki jem heheh

E shkruar nga: NGA GERMANIA @ 23 Apr 2005 08:30 pm
hi MEDA NA WIE GEHTS
DU BIST EIN KLASSE SÄNGER DEINE MUZIK IST SPITZE WEITER SO
DAS SCHÖNSTE LIED IST HAJDE ZEMER UND HAJDE ME MU
EINEN DICKEN FETTEN GRU? AUS DEUTSCHLAND tongue smile wink

E shkruar nga: amira @ 22 Apr 2005 08:02 am
ye ye meda u are hott baby ajde canada nihere more too bad qe kie dashnore i would love to se see u live ur the best smile ciaaaaaaa!!!!!

E shkruar nga: sabrija @ 21 Apr 2005 10:17 am
alloo si pe kalon meda me pilqente albumat e tuja prej te pares e deri ne kit album et fundit shpressoj qi ka me shku mri per tyhe dhe paq skukses me kenget e tyja kalo mri na sabrija tung ehd eni pytje a dot e vish ne naj konset ne suedi aaa tugn tugn pra qi mudneh a me dergon prap kit email tungg

E shkruar nga: sabrija @ 21 Apr 2005 10:17 am
alloo si pe kalon meda me pilqente albumat e tuja prej te pares e deri ne kit album et fundit shpressoj qi ka me shku mri per tyhe dhe paq skukses me kenget e tyja kalo mri na sabrija tung ehd eni pytje a dot e vish ne naj konset ne suedi aaa tugn tugn pra qi mudneh a me dergon prap kit email tungg

E shkruar nga: Merita @ 19 Apr 2005 10:43 pm
Hi Meda te pershendes perzemersisht !
Jeni kengetare i mrekullueshem me talent, dhe shume simpatik po ashtu! te adhuroj pa mase, andaj te pershendes nga zemra dhe shpresoj se te te takoj ndonjehere eshte deshira ime. tung

E shkruar nga: Buqja @ 16 Apr 2005 05:49 am
Hej Meda jeni shum kengetar i kerkuar me pelqen shum po ma shum nje sheqes time valla sa here ta ndegjon zerin ty liget edhe i ka dy vajza binjake 3 vjeq edhe ato vetem muziken tende e ndegjojn ( normal tu a pa nanen e vet crying) vetem perpara preshendetje Buqja USA WA tung

E shkruar nga: Eljona @ 15 Apr 2005 11:57 pm
Pershendetje
Meda eljonna nga suhedi
Ju uroj shum sukses
jete te lumtor
tung shihum dot te vi ne suhedi tash
ne konsert kalofsh mir

E shkruar nga: Elzanna @ 15 Apr 2005 11:52 pm
Pershendetje
Meda Elzanna nga suhedi ju uroj shum sukses dhe lumtori ne jete
kendoni shum bokur edhe gjithashtu jeni bokurosh , dot te vine ne Suhedi ne konsert tash dot te shihum tung
Kalofsh mirnga Elzanna

E shkruar nga: Vannesa @ 15 Apr 2005 11:51 pm
Pershendetje
Meda Elzanna nga suhedi ju uroj shum sukses dhe lumtori ne jete
kendoni shum bokur edhe gjithashtu jeni bokurosh , dot te vine ne Suhedi ne konsert tash dot te shihum tung
Kalofsh mirnga Elzanna

E shkruar nga: besa 14 @ 13 Apr 2005 05:49 pm
hey meda smilesi po kalon bre?aki me shku ne sueidi me 30 pril?tung tung puthje nga besa love you 4ever qishtu vashdo sotni meda meda

E shkruar nga: violeta @ 13 Apr 2005 10:36 am
hei meda kur pona vjen en graz/austri kam qef met pa by vio wink

E shkruar nga: Deqanasi @ 10 Apr 2005 11:10 am
MED VEQ VAZHDO SE NA KNAQE ANI SIDOMOS NE DEQANASVE ZEMREN MA KNAQ KUR TE VISH NE MÜNCHEN MED SUKSESE PERSHENDETJE NGA BEQIRI BLERIMI I KASETAV DHE MAHIRI VEQ VAZHDO smile

E shkruar nga: kujta presheve @ 09 Apr 2005 12:56 am
medo mos ta nin COOL je veq vazhdo keshtu

E shkruar nga: kujta presheve @ 09 Apr 2005 12:56 am
medo mos ta nin COOL je veq vazhdo keshtu

E shkruar nga: drita @ 08 Apr 2005 10:08 pm
laughinghej drita nga canada I love your music shum pershendetje per MEDEN hej hajde ne canada bone ni koncert tung tung thax LOV drita laughing

E shkruar nga: Anita_nor1 @ 04 Apr 2005 10:47 am
Pershendetje med ej shum i mir veq vazhdo keshtu e knaqna me kanket e tua gjith titen e kaloj si ne pun si ne shtepi edhe kur te bi me fjet . gjyshes tem krejt flokt i kan ra tu i ndegju kanget e tua e tu i nuk flokt me ka met gjyshja qel bre med ja ki borq ni perik hehehe kisss i love you med je ma i miri .edhe mos i ndegjo keta qka shenojn se ketu osht xhelozia mos ta nin se na kalle tugn te pershendes

E shkruar nga: Genta_TG @ 03 Apr 2005 03:39 pm
Tung MEDA,,,,deshta te pėrshendes shummmm shummmm se je nje kėngtar shum i prėferushem....e kam nje shoqe asht italiank edhe e din krejt ket muziken**HAJDE ZEMER TI ME FAL GEZIM HAJDE HAJDE ZEMER TI MU N'PERQAFIM HAJDE SHPYRTO VETEM TY TE DU HAJDE HAJDE SHPYRTO VETEM TY TE DU**,,,ok pro tung kalofsh sa ma mir ne ket jet dhe dashuri te lumtur smile smile smile

E shkruar nga: besa 14 @ 03 Apr 2005 11:55 am
hey njersi mos folni palidhje bre se meda ja shkon krejve........ smile meda asht zotni bre.....une te du a shum me zemer...><3>>>>><3<3<3<3<3 sukksese med....puthje...ilove you 4ever from norway tungtung zemer...

E shkruar nga: besa 14 @ 03 Apr 2005 11:55 am
hey njersi mos folni palidhje bre se meda ja shkon krejve........ smile meda asht zotni bre.....une te du a shum me zemer...><3>>>>><3<3<3<3<3 sukksese med....puthje...ilove you 4ever from norway tungtung zemer...

E shkruar nga: besa 14 @ 03 Apr 2005 11:22 am
hey med naki knaq dje a?2pril...une mass teje tranona valla...hajde apet ne nervegi bre.....se najki kall...krejtve i ki pelqu njeri bre,..meda bre ska me meden...aje nga prishtina..sukksese..hajde ma shpesh me vizito norvegin ok?pershendetje...nga besa 14 smiletungtung bukorosh

E shkruar nga: besa 14 @ 03 Apr 2005 11:21 am
hey med naki knaq dje a?2pril...une mass teje tranona valla...hajde apet ne nervegi bre.....se najki kall...krejtve i ki pelqu njeri bre,..meda bre ska me meden...aje nga prishtina..sukksese..hajde ma shpesh me vizito norvegin ok?pershendetje...nga besa 14 smiletungtung bukorosh

E shkruar nga: mitrovica @ 02 Apr 2005 11:37 am
hey meda........bukurosh...a je i bukur valla zanzi a?hehehe....hey kto ne nervegi femnat tranohen mas teje frejt...edhe une valla kenaqna kot i ngoj kangen e tuaj...aje i deqanit a?ani valla se bukur kendon bre....kut e njoj muzikken tande e kthej apet se bukur kendon..sukksese...pershendes nga zemer a...tung tung muthje....

E shkruar nga: besa 14 @ 02 Apr 2005 11:00 am
hey meda ku je bukurosh smilesod asht konserti jut kina mu knaq...sukksese...une tranona mas teje bre coller.....te du shumm...une po te thras ne emer po gaboje potthras zemer..hehehe.....ilove you meda 4ever...nga norvegia krejt femnat kto tranohen mas teje bre......normal meda ma.....bukurosh i bukur kalofsh buku........kizzzzz besa 14 vjet smile

E shkruar nga: une @ 30 Mar 2005 01:22 pm
Me pelqen shum, je mjaft simpatik, buzqeshja jote ma knaq shpirtin!!! laughing laughingTung, vazhdo kshtu....

E shkruar nga: bjondina deqan @ 29 Mar 2005 02:01 pm
hej njeri Meda je bukurosh njeher e je nje kengetar i rrall vallai je shum i mir na knaqe krejt .tung te pershendes shum jam koshikja jote e deqanit pra e komunes te njejtin mbiemer e kemi njeri.je cool veq vazhdo

E shkruar nga: driton @ 29 Mar 2005 05:58 am
pershendetje mejda si je je shume i bukur te uroj suksese

E shkruar nga: alba @ 29 Mar 2005 03:52 am
Ju pershendes te gjith!!! smile

E shkruar nga: Dikush @ 25 Mar 2005 07:58 pm
Leni pash zotin mos ja rritni mendjen edhe ma shum se qi e ka ju lutem se tani nuk kryhet. Njeri eshte bre edhe ky si krejt nuk eshte ZOT. Kalofshit bukur. Tungi wink

E shkruar nga: shkura @ 24 Mar 2005 11:04 pm
tung meda je ma i miri sidomos me kengen hajde me mu te deshiroj suksese vetem perpara

E shkruar nga: JAM MEDA @ 24 Mar 2005 04:28 pm
ju pershendes te gjitha ata qe me jepin pershendetje edhe kritika une jame meda dhe desha ti pershendes te gjithe ata qe me derguan ltra si dhe webfaqen albacity net ju pershendes te gjithve.
tung tung smile smile

E shkruar nga: alandin @ 23 Mar 2005 02:46 pm
tungi si je a je mir si po kalon a je mir me shendet ju jeni nje kengetar shum i njohur ne gjith boten je shum i bukur kendon bukur te gjitha i ke ti meda deshiroj ti kem te gjitha qedet e tu falas nga ti me nenshrikmin ton
tung te deshiroj fat e lumturi ne jet wink

E shkruar nga: Anita @ 20 Mar 2005 09:10 pm
meda je njė yll

E shkruar nga: Mimoza @ 20 Mar 2005 05:32 pm
ej MEDA te pershendes nga zvicra e te uroj shum sukses ne te ardhmen....
je shum njeri coool....
kalle kalle...meda..e bofsh hajr...
tungi nga moza berisha wink

E shkruar nga: adnani_bern @ 20 Mar 2005 12:52 pm
kuje be meeda aje mir sipo kalo me muzik te fala dil knena sjekan moti grüss smile smile

E shkruar nga: adnani_bern @ 20 Mar 2005 12:51 pm
kuje be meeda aje mir sipo kalo me muzik te fala dil knena sjekan moti grüss smile

E shkruar nga: mimoz@( norway) @ 20 Mar 2005 10:08 am
tungi!! MEDAsi je..ej meda shum shum i mir je bre..edhe shum kengt i ki te mira,,une dvd i blej vetem se je ti ne to valla..shum shum me pelqen tung kalo bukur nga moza mpuqqq smile smile wink

E shkruar nga: Nita @ 19 Mar 2005 11:58 pm
Tungi me kenget e Medes e kaloj kohen e lire sidomos kenga HAJDE ME MU e cola me prek ne shpirt. Thanks Medaaaaa

E shkruar nga: Avdibaleta @ 18 Mar 2005 02:42 pm
pun te mbar aaaa. smile

E shkruar nga: arbeni @ 16 Mar 2005 10:04 pm
tongue tongue
a jeni mire
laughing sad angry

E shkruar nga: hey @ 15 Mar 2005 08:27 pm
me pelqen meda se kendone bukure tongue smile

E shkruar nga: jam nga vitia @ 15 Mar 2005 04:44 pm
ohohoh med mafia ku je bre njeri je shum i bukur bre bravo kshtu un du mu u taku me ty qysh ban mu u taku me ty ne viti a e din ku asht vitia med ?
a ki imell te msnit a?kalo sa me bukur

E shkruar nga: Erdona @ 13 Mar 2005 11:14 am
pershendetje nga gjermania!vazhdo ne rrug te mire se je kengetar shum i bukur!!!

E shkruar nga: lendita @ 11 Mar 2005 10:43 am
pershendetje nga londra. kam qen ne koncertin tan ne germany per vit ri edhe e ke kall krejt. dhe nese te bjen ne mand me mua ke dal ne foto. tungiiiii.

E shkruar nga: joni @ 10 Mar 2005 08:59 pm
hy
njeri je i mrekullushum je tu e kall krejt
vazhdo keshtu.........
vetem perpara tung tung tung tung nga joni i austrijes

E shkruar nga: Vitiasi @ 09 Mar 2005 08:24 pm
hey MEDA asht kengtar i mir sidomos albumin e fundit i kalli krejt femnat shum,,,edhe te pershendes shummmm,,,mos i ndegjo kta tjert qka po shkrujn ktu se ktynve juv vjen inati,,tung kalofsh sa ma mir ne jet dhe fat ne ket jet,,,,a bon me dit kon e ki dashnore nese ste pengoj“`??????

E shkruar nga: Vitiasi @ 09 Mar 2005 08:23 pm
hey MEDA asht kengtar i mir sidomos albumin e fundit i kalli krejt femnat shum,,,edhe te pershendes shummmm,,,mos i ndegjo kta tjert qka po shkrujn ktu se ktynve juv vjen inati,,tung kalofsh sa ma mir ne jet dhe fat ne ket jet,,,,a bon me dit kon e ki dashnore nese ste pengoj“`??????

E shkruar nga: arton @ 09 Mar 2005 05:39 pm
Gjakovare po mevejn keq me te kundershtu por Meda eshte i Hajvalis se Prishtines deri ne klasen e pest fillore,ka jetu aty e mandej ka ardh ne Gjermani!

E shkruar nga: vesa @ 08 Mar 2005 01:11 pm
Pershendetje nga londra complimente dhe suksese n'tardhmen.

E shkruar nga: Vebi Maliqi @ 07 Mar 2005 08:32 pm
eyy njeri shum i fort je o mejda shum te dua shum konga te mir ahahha qys kalofsh mir sit mujsh qoma ni leter ose ti ose albacity te ky email :
vebi_m18@hotmail.com
se jam duke downloaduar te ju tulishfar muzike shum te mira ...
vebija nga malisheva jam un oki qyss tung ju pershendes veq shtini kenge me te reja edeh shtine albumin e Adelina Ismailit se osht shum e fort adelina me at album tung kalofshi te gjith mir edhe ju pershendes...

E shkruar nga: Gjakovarja @ 07 Mar 2005 04:57 pm
winkEj te gjith shqiptaret une es di se i kahit eshte Meda.
Eshte i Lumardhit te Deqanit.

Te fala gjith shqiptaret ne Bot !

E shkruar nga: dizhoni @ 07 Mar 2005 09:52 am
kam mendu se je haskali asi ngjyr cokollade po jo mė than jo e kam ndru mendimin cryingmeda je i smut ne katror vetėm pėrpara se mir osht tung nga musa (Longori)ju pėrshėndes nga Vbg suedia sad tung ccaaooooooooo.

E shkruar nga: Kusherini Medes @ 06 Mar 2005 02:58 pm
Meda esht ni njeri i poshter ne bot se e kam lut me qit ni kong per deshmort e un i thash se ta qes ni dark po ma bojke me gisht a ki pare se qisi darka kam bol e mu me ka dek vlau ne luft prej asej dite as syt nuk du mi ja pa se osht mut e ju se e livdoni skeni shka me fol se un e kam para dere enjo mir tung tung pershendes te qith .

E shkruar nga: bona @ 04 Mar 2005 01:47 pm
smilenga esht ky menda me origjin

E shkruar nga: ekremi @ 04 Mar 2005 12:43 am
jeni shumė kėngėtar i mrekullueshėm, edhe vargjet e kėngėve dini t'i pėrcillni me gjestikulacione, gjė qė (fatkeqėsisht) u mungon tė tjerėve, nuk mund te fle pa tė shikuar(ndėgjuar) nė DVD para se tė bie tė fle, por mos harro se edhe pse ty tė ndėgjoj, mė tepėr vėshtroj ato dy vajzat qė janė pranė teje, qė tė shoqėrojnė gjatė kėngės, bile njana me kall krejt, edhe pse nuk asht bash e mirė, por buzėqeshjen e ka shumė rrezatuese....

E shkruar nga: valon @ 28 Feb 2005 05:10 pm
pershendetje nga un loni meda je shum i smut a veq vazhdo kesht super

E shkruar nga: Ylbi @ 27 Feb 2005 11:47 pm
mfalni por ai se nuk e nje meden me mir mos te fol per to se ai esht ma i miri kengtar, e nese dikush mendon se osht ashkali osht shum gabim se ai vjen prej deqani e ne deqan nuk kemi ashkali tung your are the best mann smile

E shkruar nga: Shqipja-Norge-Vushtri @ 27 Feb 2005 05:59 am
smiletung pi meje tė gjithve!
Med tė lumt je njė kėngėtar shum i mir dhe kėngėt i ke shum tė mira se me kėnget tua mundet njeri edhe me vallzu mu dispunu po edhe me vajtu. Vetem vazhdo kėshtu tė lumt. " Hajni-Skandinavi "tė pėrshendes shum ty tė adhuroj mas shumti ta kushtoj njė kėng nga Meda "Hajde me mu se tė du"
tfala tė gjithve!

E shkruar nga: HAJNI-SKANDINAVI @ 27 Feb 2005 05:45 am
Kalle babo kalle e hiq mos e nal,veq perpara,te lumte veq vazhdo se kur e nin muziken tane GJyshja (85) jem vjen ne disponim kallet krejt a,krejt smut be njeri a? i kalle tan a bravo me msusin.Nuk e di sa her i kan ra dhamt ne tok tuj knu bashke me muzik tane babo.me ba e mem dek gjyshja babo dije se ti i ki fajet se e ke prek ne tela te qplut.tung babo veq vazhdo.

E shkruar nga: disa @ 26 Feb 2005 06:59 pm
Hej veq vazhdo keshtu suksese tardhmėn tungi nga disa dk smile

E shkruar nga: behar @ 26 Feb 2005 01:59 am
hej o ti meda,
po ti spodishe hiq me knue hiq a..
sini budall qatje,more spot vjen..ncnnnc angry

E shkruar nga: fati @ 24 Feb 2005 03:26 pm
wink

E shkruar nga: deqani @ 24 Feb 2005 12:53 pm
smileJu lutem nese dikush e dine te sakte se nga cili vende eshtė MEDA pres pergjegjeje

E shkruar nga: liridon @ 22 Feb 2005 11:50 pm
wink super po knon na kalle krejtve e hajt tung shihemi naj dit ne koncert

E shkruar nga: lola @ 21 Feb 2005 01:41 pm
une e adhuroj meden shum si kengtar edhe me pelqen shum

E shkruar nga: afrim @ 18 Feb 2005 09:50 pm
mister meda hajt hajt se njerzia ska pun qe me bo. por veq me net ne internet dhe me fol pa mendu. hajt mor meda se keshtu e ka jeta. mos e ndegju poplin kur ski me hek por veq cd ke me shet. me bo pare sa ma shum edhe poplin ke me e vu ne gjum. qka po thot njerzia hyq valla sma ni merzia , se ker kush smi din hallet e mija. thank you. afrim.

E shkruar nga: DRITON GASHI @ 17 Feb 2005 08:29 pm
HEY MEDA BEKOMMST VIELE GRÜßE VON MIR. ICH HOFFE WIR SEHEN UNS WIEDER IN HEILBRONN ODER IN HAJVALIJA ICH HOFFE DU WEISST WER ICH BIN UND REICHT DIR WENN ICH SAGE HEILBRONN TE FALA SHUMMMMMM

E shkruar nga: mergim @ 17 Feb 2005 05:59 pm
wink bravo bravo boll mir po knon

E shkruar nga: Hyseni nga Zhuri @ 16 Feb 2005 09:20 pm
Hej med ti je njeriu qe neve zhurjanve na ban gjithmon atmosfer urime ter jeten vazhdo keshtu sidomos kur je ne .endjoy.

E shkruar nga: Erijon @ 13 Feb 2005 02:23 am
laughingjam shum i knaqur me popullin ton laughing laughing laughing laughing

E shkruar nga: Erijon @ 13 Feb 2005 02:21 am
smile wink tongue laughing

E shkruar nga: shqipe @ 12 Feb 2005 03:58 pm
tung te uroj shum sukses te ardhmen ne muzik dhe te uroj shum sukse te ardhmen. neshe vazhosh keshtu do te keshte shum adhurus pra.... tongue

E shkruar nga: gona @ 11 Feb 2005 01:35 pm
winko med o shpirti jem kenget e tua jan si bakllava me sherbet o shum po me pilqejn tung tung nga gona smile

E shkruar nga: Jimmy @ 10 Feb 2005 12:33 am
po nuk dihet a osht shiptar a po Ashkali se vetem ashkali din qyshtut me kall tongue

E shkruar nga: ahmeti @ 09 Feb 2005 03:21 pm
je i shkelqyeshem veq perpara ahmeti nga belgjika

E shkruar nga: Bashkim @ 08 Feb 2005 08:54 pm
Tung:
Meda je i mrekullueshum dhe je shum zanzi njeri veq sukses te uroj njeri dhe albume sa me te mira tung tung.

E shkruar nga: zerma e vetmuar @ 08 Feb 2005 02:37 pm
ju adhuroj muziket dhe gjithashtu te adhuroj tyyyyyyyyyyyyyyyyyy meda je shum ibukur winkju pershndet shoqet emia nga zvicrra zhürich lumja,vjollca,leonora,lirija,flora,luljeta,s
ihana,azbija,almedina,martina,deiana. smile

E shkruar nga: lirije @ 08 Feb 2005 02:26 pm
pershndejte ngaun lirija prej zvicres
jeini shum kengtar imir dhe i adhuroj muziket............te preshndes shum dhe te uroj gjdo te mir ne je..........tung kissy

E shkruar nga: djali i kumanoves @ 01 Feb 2005 07:34 pm
ej njeri shum smut je ka knon a suksese edhe me tu tjeshem tung

E shkruar nga: nesa @ 01 Feb 2005 05:42 pm
tung se pari ju pershendes shum Per MEDEN kuku valla nuk kam fjal me e pershkru sa me pelqen Meda eshte yll i muzikes shqiptare teper me pelqejn kenget e tija

E shkruar nga: vala @ 29 Jan 2005 09:36 pm
sum i smut veq po kesh tu kendu shum laughing

E shkruar nga: beni20 @ 28 Jan 2005 09:28 pm
tungi je i mrekullueshem med veq perpara njeri se na shqiptart jemi vlla xheloza por ty mos ta nin se je i fort a tung nga zvicrra ....................????????????ferizajlia;;
;;;;;

E shkruar nga: Agnesa @ 28 Jan 2005 01:52 am
Valla bre MED mos ta rren menen as ni kengtar qe knon ma mire se ti ,Veq vazhdo,Pun te mbar......... smile

E shkruar nga: vlora @ 27 Jan 2005 01:35 am
hej med te dua shum dhe me pelqe shum pasha kejt njeri a hej po a mujna naj her mu ta ku

E shkruar nga: d @ 26 Jan 2005 07:13 pm
crying angry sad tongue tongue wassat wink smilehehhehe

E shkruar nga: QYqek me got ne kok @ 23 Jan 2005 01:49 am
smile wink pershendetje zotri po ju pershendes ketu nga suedija se isha xhat pushimit veror ne ulcin dhe tan kohen kam qen ne VILLA libertas me kėgtarin me te bukur shqiptar prandaj ju pershendes juve MED KUJTEN dhe saksifonistin nga shqiprija jeni te mrekulluar ju pershendet musafiri ku xhat thjet ditve kam lujt me got ne kok dhe kurr se kam rrezu

E shkruar nga: leijla @ 23 Jan 2005 12:24 am
ej muzikat e tua nuk umpelqen valla hic kuku mos keno mo se tztz kupa

E shkruar nga: remi111@hotmail.fr @ 22 Jan 2005 01:45 pm
i mir je shum po mos humb koh me femra palithje se ato nuk te qesin ne drit ok shko perpara e mos mendo se me ato bohesh i lart ok

E shkruar nga: Nora @ 21 Jan 2005 11:52 am
smilemeda je shum kengtar i mir na knaqe me muziken tende veq vazhdo se gjith do ti blejm albumet tua. pershendetje

E shkruar nga: tung @ 20 Jan 2005 08:14 pm
med te gjithat albumet i kam ble se shum te mira jan tuuuuuuuuuuuuunggggggggggggggggggggggiiiiiii
ii

E shkruar nga: MITROVICA @ 20 Jan 2005 08:12 pm
tung tung MED se shum mir je ka shkon me kit kendim shum te fala ki nga MITROVICA pershendetje te madhe smile buzjqeshje ki nga MITROVICA NGA gjermunija tung gjith te mirat ti deshiroj MED pershendetje tung tung te medhaja te deshiroj suksese me muzik tung tung tung te mdhaja shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

E shkruar nga: KOSOVARJA @ 20 Jan 2005 05:12 pm
tung med je ni kengetar shum i smut smile smile wink wassat tongue laughing sad angry crying

E shkruar nga: Vehbia @ 20 Jan 2005 04:59 pm
tung njeri te pershendes (so)oki te fala ki nga une edhe veq vazhdo ti kshtu(:o)(f)(l)

E shkruar nga: lule @ 17 Jan 2005 03:04 pm
pashė zoti kushė po e ndėgjon sot muziken tallava . jo ojzemra i ka dal moda mo nuk po bahet mirė ku ndėgjohet kjo muzikė , nuk ėshtė ma trip me ni kėso muzike. Oj rinia qė po jetoni nė diaspor keni mbetė pak mbrapa por ēka me ba se muzik e shpejt dhe recitale ėshtė nė modė shumė po bahet cmuet. Hej po ju tregoj po shkojm nė Ban-bu e po pim diēka e lerne kėtė bisedė t1% muzikės tallva .Mbetshi mė tė mira .

E shkruar nga: deqani @ 17 Jan 2005 02:56 pm
tongue sad smile e pershendes deqanin edhe pse nuk jam nga deqani e pershendes MEDEN nga kacaniku MEDA esht ni kengtar shum shummmm i i i mir mir, tung tung nga gjermania. laughing laughing

E shkruar nga: nehat @ 17 Jan 2005 02:25 pm
tongue tongueMEDA esht ni kengtar shum i mir po mat mir sko ku me gjet ne kosov, ka do kengtar knojn veq ni a po dy keng te mira, e meda i ka ket kengat e mira e pershendes shum MEDEN nga müncheni-ger- tung tung nehati.

E shkruar nga: tetovarja @ 15 Jan 2005 11:23 pm
me pelqejn musika e juve une i kam kejt cd dvd kasetat e juve se i kam qef ishalla hala ma mir i boni musikat tung neg zvicra tfala wink smile tongue

E shkruar nga: tetovarje edhe kosovarja @ 13 Jan 2005 07:07 pm
ej na pelqen shum musiket qfar i be ti tranomi krejt wink edhe ti te pelqejm mas shumti se qjetet kenktar tung tfala nga zvicra

E shkruar nga: besa_2181@hotmail.com @ 12 Jan 2005 12:24 pm
pershendetje per te gjith une mendoj se meda eshte vertet nje yll veq kisha pas deshir me dit nga cili vend eshte veq le te vazhdon se me i miri eshte

E shkruar nga: Mili_Gos @ 12 Jan 2005 01:05 am
tung ju pershndes te gjithve nga zemra smile

E shkruar nga: valon @ 11 Jan 2005 12:41 pm
tung meda nga valoni

E shkruar nga: beni @ 10 Jan 2005 01:37 pm
vetem vazdo se mire pot shkon

E shkruar nga: mili @ 10 Jan 2005 01:16 pm
mede vall ti gjtha kenget qe i ki ti preferoj qe i kendon bukur shym mili nga franca ju pershendes gjithve : smile

E shkruar nga: Erina @ 10 Jan 2005 01:02 pm
Tung te gjithve me te vertet Meda esht shum i bukur edh eknon shum mir kshtu qe veq vazhdo e gjdo te mir ne jet je shum i mir vetem komplimente per ty Tung kaloni mir te gjith...

E shkruar nga: fatmir @ 09 Jan 2005 12:15 pm
ej meda je ma i mir si domos me ket albumin e fundit po e kall krejt a tung nga fati

E shkruar nga: genta @ 09 Jan 2005 11:50 am
one more think MEDA is the best Albaian singer love hes songs very
good.

E shkruar nga: genta @ 09 Jan 2005 11:47 am
hey your web site is good i like it.
keep up the good work tung tung

E shkruar nga: arton @ 08 Jan 2005 05:38 pm
Desha vetem tju tregoj se Meda deri ne klasen e 5 apo gjasht te shkolles fillore ka jetu aty edhe ku eshte lind ne Hajvali te Prishtines.E prindt i vijn andej nga Deqani.........
kam fjal te mira per te...........

E shkruar nga: zake @ 08 Jan 2005 12:03 am
PO KUSH TE KA NAFAK BRE MEDO NUK E DI VEQ LUMJA AJO.TUNG

E shkruar nga: zake @ 08 Jan 2005 12:03 am
PO KUSH TE KA NAFAK BRE MEDO NUK E DI VEQ LUMJA AJO.TUNG

E shkruar nga: dijana @ 07 Jan 2005 09:29 pm
hi ju pershendes nga zemra smile

E shkruar nga: *VeDa* @ 07 Jan 2005 01:55 pm
Jo bre njerz si MEDA nuk ka..
Ma i miri eshte vetem perpara shokut
shum i smut je dal be foto
tung njerz kalofshit shum smut

E shkruar nga: Luljeta @ 07 Jan 2005 11:49 am
Meda is the best No comment please!!!
Pa fjal kam mbet te gjitha te mira pėr Meden shum suksese i deshiroj por suksese ka deri me tani vetem vazhdo ashtu!!!

E shkruar nga: Luljeta @ 07 Jan 2005 11:47 am
Medes vetem kush ja ka inati se na knaqi shpirtin mos te ju vjen inati bre njerz se jo vetem kengen por edhe bukurosh eshte ta knaq zemren tu e ndegju dhe tu e shiku kissssssssss Meda shum bukurosh je vazhdo ashtu si deri me tani!!!!

E shkruar nga: Luljeta @ 07 Jan 2005 11:42 am
smilePėr kėngėtarin MEDA nuk ka fjal me pėlqen shum deri me tani te gjith albumet i kam e pres nji ma te ri por e sigurt jam se do te jet i mir sikur se eshte edhe Meda shum i bukur e pres diten kur do te vjen ne Zvicer per te parė!!! Kisssssss Meda je ma i miri!!!

E shkruar nga: Naimi @ 06 Jan 2005 07:03 pm
TUNG!
ju pershendes te gjithve.

E shkruar nga: Hanife @ 06 Jan 2005 02:07 am
laughing Valla bre njerz qifti i qiti Medes e shum tjerve sdi vlla pse nuk i shtin mrena ne CD ka 1 zhilet gratis qe kur te ngojn mi pre venat qaq te dhimshme qe jan "kishe"

E shkruar nga: mizi @ 05 Jan 2005 03:55 pm
tung une nuk kam asgje per te thene veq qati kusheririt te mendes me qat foren kush naj ka inati ju qift nana une po du mi than qe um preki mu dhe une i them ty dhe mendes ju qifshin ropt edhe mos shkruj ma letra me te cilat i ofendon njerzit tung kerkoj falje nga te tjereyt

E shkruar nga: CH @ 04 Jan 2005 08:16 pm
qdo kush ka mbet me na kendu QDO LLOJ FYTYRE. tongue

E shkruar nga: dijana @ 04 Jan 2005 07:05 pm
tung te pershendes shum laughingbukurosh

E shkruar nga: Burimi @ 04 Jan 2005 11:59 am
tung med !! wink
ti je kengetar shumė i mirė smile

E shkruar nga: Vehbi Gucati (Gjermani) @ 03 Jan 2005 11:44 pm
tug o Med krejt ti kum msu gati kangt e nashta vi une naj her ne shitoren tane ne Freiburg me ble naj kaset edhe me nenshkrim tanin tung tfala o te baj smile laughing

E shkruar nga: katholiki @ 03 Jan 2005 04:50 pm
hey meda une jam futballeri mei miri nä swizer

E shkruar nga: katholiki @ 03 Jan 2005 04:49 pm
hoi zämä meda gratuliere je shum i mir po jo mei mir sa une

E shkruar nga: TONI nga gjermania bonn @ 03 Jan 2005 12:47 am
EPERSHENDES MEDEN VETUM KESHTU VAZHDO JE ME IMIRI KENGETAR TE ADHUROJ SHUM SUKSES NE TE ARDHMEN TE PERSHENDET TONI NGA BONNI I GJERMANIS TUNG

E shkruar nga: ?? @ 02 Jan 2005 01:42 pm
Med mos e ndegjo kerkend qka thojn se ketu osht vetem gjelozija pytje. Ti kendon shum bukur. Te uroj suksese ter jeten. Tung

E shkruar nga: Pergjegjaj V. @ 01 Jan 2005 10:19 pm
tung tung

NESI Une jam Pergjegjaj V. nga lumbardhi i deqanit!! Jam 18 vjeqar jetoj ne zvicerr ne kanton te st.galen!! nese deshiron diqka tjeter ma gjersisht vetem pyt!! Munesh edhe ne e-mail mem shkru!!

E shkruar nga: nesi @ 01 Jan 2005 07:21 pm
tung tung pershendeje nga deqani nese ka mundesi me dit pak per biografin tuaj na shkurani ju lutem tung.

E shkruar nga: Burim @ 01 Jan 2005 01:06 pm
Edhe pse ne qytetin tim keshtu lloj muzike si ju perngjajne muzikes turke me se shum ndegjohet qe ska te bej kurfar me muziken shqipe pervec tekstit.Une deshiroja te them se ky Meda sesht i par por ka edhe shum te tjer si ky po neve si Popullat na nevojitet vetem muzika e paster shqipe nese mendojm per ne EuroVision.Se boll ma me kete muzik turke apo serbe apo arabe se keshtu ne vetem mundet posht me shku e jo larte.

E shkruar nga: Pergjegjaj V. @ 31 Dec 2004 11:07 am
Tung kusheri!! E pava se shum po ta kishin inati! Po ty mos ta nin se ma i miri je si per nga kenga po ashtu edhe nga bukuria! hiq mos ta nin se ti e ki ni ket kengen: Oj lulija jon me limona kush na ka inati ju...........!!E qata si ta kan inati po e din mo..... Tung tongue

E shkruar nga: hona- hallahoka @ 30 Dec 2004 07:55 pm
o qdo kush u ba kangetar bre....marre e ma meda?? hahahha...ma magjup se ky ska ka shkon. kta nuk e njeh kerkush vetem ata qe jan kan ne ulqin edhe e kan pa tu knu me sandalle. ky mu kan kangetar i mir kish dal bile 1 her ne tv....por nejse....te bana edhe une kengetare mor qy tongue

E shkruar nga: xhon_5@hotmail.com @ 30 Dec 2004 01:01 am
tonguetung Meda te pershendes te tua shum sotri Meda kos ban diqka me te vat aa je i Martum a? jo tung te Pershendes tung tung wink

E shkruar nga: buli @ 29 Dec 2004 06:19 pm
smilekendo med se ma knaqe shpirtin kendo e hallall te qoft
smilete pershendes berzemersisht dhe te deshiroj nje vit te mbar dhe te suksesshem tung nga buli tongue

E shkruar nga: blerti @ 29 Dec 2004 06:16 pm
tongue veq vzhdo keshtu se deri me sot je shum i degjuar per shqiptaret ne diaspor e ne veqanti ne zviccer
tung nga blerti smile

E shkruar nga: toni @ 29 Dec 2004 06:02 pm
a do te vish ne ULQIN ne VILLA LIBERTAS tongue

E shkruar nga: vlora @ 29 Dec 2004 06:44 am
eeeeej meda shum kebtar i bukur je valla edhe shum muzieken en mir e ki smile heheheh hajt tungi crying crying

E shkruar nga: BESNIKU @ 27 Dec 2004 11:56 pm
tongueTUNG TY VETEM PER PARA SE MA I MIRI JE DHE VEQ KUSH TA KA INATI A

E shkruar nga: besi @ 27 Dec 2004 01:43 am
pershendetje Medo veq vazhdo te lumt se na knaqe suksese

E shkruar nga: anita @ 26 Dec 2004 11:36 am
cool kanget e tu.
shum te smuta jan
kėnga ma e mire e jotja asht :Biondina:
a e ke dashnoren Bjondin? hahha
tung tung tung nga anita

E shkruar nga: Liridona @ 25 Dec 2004 09:38 pm
tung tung si je a je mir..ti je shum kengtar i mir;) the je shum i bukur:P

E shkruar nga: Anonim Gjermani @ 25 Dec 2004 11:26 am
Nejse tesksti muzikes dihet pak a shum se kendohet shqip mirpo muzika esht e perber nga turk,magjup serbisht etj.mire ka deshir njeri me u bo kengtar mirpo une personalisht nuk humbi ku me ndegjuar kesi keng te pa kuptimta mirpo djali im 3vjeqar i ndegjon se aj nuk ja din ende dmth,vetem kendo ti kurre mos u ndal se qdo her gjen njerz qe te adhurojn e i blejn albumet e tua.tungi

E shkruar nga: ina @ 23 Dec 2004 05:29 pm
o ti je i prisht prej face, edhe ty te ndigojn vetem njerezit pa vler, edhe femijet, se dikush tjeter jo, edhe normal njerezit qe nuk din qka esht muzika, ti per mua je pavler, edhe nje kengetar i pazbuluar

E shkruar nga: ada @ 23 Dec 2004 05:23 pm
a kengatari qe je, krejt rinin e shkaterrove, je njeri pa vler, nuk din me kengu edhe kurr nuk ki me u mesu, o njeri demode , o pene, tongue

E shkruar nga: zhade @ 23 Dec 2004 03:21 am
e hallall tqoft se na knaqe

E shkruar nga: ema @ 22 Dec 2004 12:04 pm
me da je shum i mrekullueshem ne dasmen time vetem kengen tende e kemi leshuar hahah tung tung te dua shum meda

E shkruar nga: besi @ 21 Dec 2004 09:06 pm
jen shume i mire sikur kengtare me keto kenge te bukra shqipe qe i kendone ti tongue wink

E shkruar nga: shabi syla @ 18 Dec 2004 01:22 pm
cryingpo kj o njeri i prisht qa je ka ban a do me prish rinin shqiptare a qka je ka do me ba ty kish lyt mos me kendu serbisht aok se e prishe rinin o mut smile

E shkruar nga: besa @ 06 Dec 2004 08:14 pm
waw meda je cool be njeri dhe me te vertet i ri po (ndoshta) kenget e tuaja jan te mrekullueshme na disponon krejt shqiptarve
dhe kenga nata e fundit eshte me e mira....

E shkruar nga: ?? @ 05 Dec 2004 01:33 pm
Ti lindita pejane le pash zotin se ski shanc. Ku mundesh me desht dikon qe nuk e njeh??? Na myte krejt me komentet e tuja. wassat Please girl give up.

E shkruar nga: egzon aliqkaj @ 05 Dec 2004 12:41 am
ej meda qysh je a je mir je ma i miri veq vazhdo e ki me arrit shum po je i lumardhit se di a munesh me arrit mar katunar

E shkruar nga: vlorajashanica @ 04 Dec 2004 08:41 pm
mos ja qi nonen me hi laknave shum veq per dashni kno najsen me sharki te pershendes shum shum krall je a mos ta nin a wink

E shkruar nga: kushtrimi @ 03 Dec 2004 08:32 pm
smileMeda pershendetej nga deqani je shum kengetar shum i mir aa tung pershendetja

E shkruar nga: Dafina nga Norvegjija @ 01 Dec 2004 12:49 pm
Te pershendes,kendon shum bukur dhe je shum simpatik.Te uroj shum sukses ne te ardhshmen se vetem kush ta ka inat se shum bukur kendon......ti je idoli i jetes time.Tung Dafina

E shkruar nga: buqe @ 01 Dec 2004 12:27 pm
te uroje suksese smile

E shkruar nga: nuki @ 29 Nov 2004 07:27 pm
sadhi meda te lumte vetem vazhdo me perkthime ser-türke !!!
se sa per joshkollovanat kenga jote mjafton !

E shkruar nga: Ekrerni nga Gjermania @ 28 Nov 2004 08:55 pm
Tung si je a je mir bre njeri un ta kum ble albumin e ri si e kum ni prej shokve e kum THANKS.

E shkruar nga: Mixha @ 28 Nov 2004 01:12 pm
ju pershendes te gjithve a sa per kengetarin meda eshte i mrekullushem po sikur ta kishte ritmin e kenges shqipe e jo tyrqe apo ta quaj serbqe merrne si te doni ju pershendes te gjithvewink

E shkruar nga: pejane_lendita @ 27 Nov 2004 01:29 pm
tung tung ... te peshendets shum meda se je nje kengtar shum i burkur dhe kendon shum shum mir... vetem deshta me dit se Ftmir Mujaj a ti ka shkru textet..?? nese mundeni me trego qe e majlin tim pejane_lendita@hotmail.com .. tung tung kalofsh shum burkur bukurosh te dua shum smile

E shkruar nga: lindita... @ 27 Nov 2004 01:26 pm
tung tung ... te peshendets shum meda se je nje kengtar shum i burkur dhe kendon shum shum mir... vetem deshta me dit se Ftmir Mujaj a ti ka shkru textet ... nese m,undeni me ttrego qe e-majlin pejane_lendita@hotmail.com .. tung tung kalofsh mir bukurosh smile

E shkruar nga: pejane_lendita@otmailc.om @ 27 Nov 2004 01:21 pm
tung tung ... e meda shum kengtari i mir je bre nuk ka me tu ja ki kalu te tanve vallhin ..... edhe shum i burkur se si adem ramadani tongue hehehe. ishalla edhe nje nere vjen ne sudi e te sho qysh te kam pa se met me kan lan tongue heheh .. tung tung kalofsh mir burkursh

E shkruar nga: Liridona @ 27 Nov 2004 01:17 pm
eyy shum bukur kėndon.. edhe shum kėngtar i bukur je... wink..a mendon perseri me ardh ne suedi smile tung tung tefala shum..

E shkruar nga: pejane_lendita @ 26 Nov 2004 11:24 pm
te dua shum meda tongue tung dhe kalofsh shum burkur

E shkruar nga: bujari nga oslo ??? @ 26 Nov 2004 01:14 pm
Njė pėrshėndetje ki nga norvegjia MEDA une kam asgje kritika veq te lumt se shum se i kalle vjazat te lumt tung tung??????

E shkruar nga: ARDITA @ 25 Nov 2004 06:57 pm
MEDA DUHET TE GJYKOHET NE HAAG SEPSE NA PLASI ZEMRAT ME KETO KENGE TE DHIMBSHME !!! sad

E shkruar nga: Meli @ 25 Nov 2004 06:53 pm
Valla per mendimin tim meda nuk kendon edhe qaq mire. wink Du me kendu edhe une tash edhe pse nuk di !!!!!

E shkruar nga: fati @ 25 Nov 2004 01:36 pm
Po ju shkruaj nga njė istitucion i lartė kėtu nė Kosovė , unė sa po morra nga njė kolege adresen e juaj dhe pashė shumė sende tė mira dhe tė pėlqyra nga ana ime .Lexova disa mendime tė juaj pėr kėta kėngtarėt e tonė se tė gjithė kėta kėndojn mirė dhe janė tė mirė.Unė kisha pasur dėshir ta dėgjojė CD e kėti z.Medės ,se ju e pasni lavdruar shumė .Nė foto e pashė goxha djalė i mirė ishte .Tunga nga zps.

E shkruar nga: Avniu @ 24 Nov 2004 11:08 pm
smile Tung shoki shum bukur po kendon .Mundsisht Albumin e ri me keng Disponuse Darsmash dhe vetem Perpara . i kam 3 Sygjerime 1 per Do femra qe nuk po din me shkru ne gjuhen Gjermane po as ne ate shqipe. 2 Ky shoku Muzikolog qe nuk po e preferon Muziken e Medes . A ka sy e Vesh qe mese 90 '/. nuk jan duke kendu muzik te mirfillt shqipe por Albumet po shiten . 3 Do Typa qe po kendojn HIP-HOP E le qe nuk kan lidhje me muzik . A Kan keta Typa Nena dhe Motra dhe si e ndien veten kur i ndegjojn duke Kenduar me fjal te NDYTA . Me falni se e teprova ndoshta - Tung MEDA veq PERPARA .

E shkruar nga: LULI CH @ 24 Nov 2004 08:57 pm
KENGA QE ME PELQEN ME SE SHUMTI ESHTE
ME DIT UN QKA BEJ PER TY KUR SISHE LARGU KJO KANG ISHTE PER MU QE JA KUSHTOJ BESES QE E DUA SHM

E shkruar nga: Dani_Pr @ 24 Nov 2004 06:11 pm
Me Pelqejn Kenget e ti shum Bravo bre Daj veq perpara hiq mos u nal Kenga mė sė shumti qe mė pelqen ėshtė Pendohu Dhe Le Le Le Le ..... Tung nga Dani Prej U.S.A

E shkruar nga: LULZIMI @ 24 Nov 2004 04:16 pm
tung ju per shendes te gjithve dh mendo se kenga me dit ti qaka be per ty esht me e mira tung luli nga komuna e vitis lulzimi_98@hotmail.com tung pershendetje

E shkruar nga: BESJANI @ 24 Nov 2004 04:09 pm
tung nga besi mendoj se kenga me di ti qka bej per ty eshet marr nga serrbishtja tung nga besi e pershendet kl8.2

E shkruar nga: Merita @ 24 Nov 2004 01:53 pm
Kéngen mé e mira ésht ajo le le le le
nuk e di se qysh thirret.
Meda du bist nicht nur ein guter sänder,
sondern auch hybsch. smile

E shkruar nga: Merita @ 24 Nov 2004 01:53 pm
Kéngen mé e mira ésht ajo le le le le
nuk e di se qysh thirret.
Meda du bist nicht nur ein guter sänder,
sondern auch ein hybsch. smile

E shkruar nga: irena @ 23 Nov 2004 08:21 pm
um pelqejn kangt e tuaj a mi qan me post deri danimark fal a
smile

E shkruar nga: Dikush??? @ 22 Nov 2004 06:50 pm
O mos ja rritni mendjen bre... wassat

E shkruar nga: baki @ 22 Nov 2004 02:58 pm
per mua asht nje muzikant i talentuar edhe pse disa nuk e adhurojn besoj qe ktu ekziston gjelozia ndaj ti tung

E shkruar nga: Vehbia nga Gjermania @ 21 Nov 2004 03:26 pm
Hi you are the BEST.Du bist der BESTE Tschüs. smile laughing

E shkruar nga: Vehbi @ 20 Nov 2004 10:31 pm
tung njer je shum i mir veq vazhdo e mir jishe dal ne fotografi un kam deshir mu ba kengetar tung shihum ne intervistat te tjera te tuat laughing smile

E shkruar nga: Agimi nga Suedija @ 20 Nov 2004 02:01 pm
ju pershendeti juve stafin se jini shum zanzi po ashtu pershenteti kengetarin shume se jini geni ju lumtsmile

E shkruar nga: Mehdi USA @ 20 Nov 2004 07:32 am
Me pelqe shume muzika e medes dhe zeri i tij dhe i uroj suksese ne te ardhmen.
Tung tung ju pershendes!!!!!

E shkruar nga: fjolla @ 19 Nov 2004 10:59 pm
pershnedetje jeni shum a mo shum i mir vtem vazdoni keshtu se pa ju ska lezet fjolla nga belgjika smile

E shkruar nga: pejane_lendita @ 19 Nov 2004 07:58 pm
veq vashko meda,se shum kengtari mir je..hajt se edhe pak kum u ba kengtare e gnojna pashk tongue hehe.. tung tung kalofsh mir...

E shkruar nga: pejane_lendita @ 19 Nov 2004 07:53 pm
nuk ka ma i mir si ti bre djal,vet vashdo, shum mir po kendon dhe zanin shum te mir e ki.. tung tung kalofsh burku !! smile

E shkruar nga: lindita @ 19 Nov 2004 07:50 pm
Miredita!!!
Une mendoj se Albumi i "Medes" eshte i pazavendsushem dhe i mrekullushem!!!! Sidosmos kenga "Penohu". MEDA, te uroj suksese ne te ardhmen!!

E shkruar nga: rifi zh @ 18 Nov 2004 08:52 pm
oh kur e kam pa ne Ulqin metvertet kam mendu se esht ardh Kryetari iPartis demokratike te Ashkalive te Kosoves por jo jo ishte vet Meda por besomni kret i njejt si ai .ha ha po ai e kish fruthin e pa kryer

E shkruar nga: kimi_ vushtrriasi @ 16 Nov 2004 02:19 pm
Me vjen shumé keqe per ata qe nuk e adhurojn?MEDA Te keta njerze egziston hala gjelozia e ne kurren e kurres nuk munden me hece per para!!!!!
MEDA shoki veqe vazhdo perpara se me zerin tend nuk ka ,qdo vsehe i njeriut e ka deshir me ndegju zerin zend te embelč POR SHOKI VAZHDO ,VAZHDO e leri anash te ^thash e te thamet ok shoki suksese dhe jet te gjat

E shkruar nga: zyra @ 09 Nov 2004 07:38 pm
crying angry

E shkruar nga: besa_2181@hotmail.com @ 09 Nov 2004 01:02 pm
smileme i miri je veq perpara

E shkruar nga: mimi @ 03 Nov 2004 05:45 pm
hej

E shkruar nga: tahiri @ 01 Nov 2004 11:07 pm
crying tongue edhe ma tarak as ne shtall nuk e gjen a njeri me ja thon koijks si pordh aaaaaaaa tongue lugat i lumbardhit mo njeri aa sad

E shkruar nga: ILIR @ 31 Oct 2004 09:35 pm
tung tung iliri:

Ti je nje kengtar i mir dhe mos undale te kendosh dhe kur te del Albumi i ri?
smile

E shkruar nga: Lulzimi-Mitrovicė @ 31 Oct 2004 12:48 pm
Tung nga Luli:
MEDA ėshtė nje gėngėtar shumė i adhuruar,dhe kėngėt e tij me pelqejn shumė shumė, sidomos ajo kėnga "ISHTE NATA E FUNDIT NE PRISHTINĖ" i deshiroj MEDES se pari shendet ,dhe suksese ne te ardhmen me porosin ma i miri je!!!

E shkruar nga: qemajli @ 29 Oct 2004 11:49 am
med pershendetje je shum i smut a sad

E shkruar nga: vlora.morina @ 26 Oct 2004 08:45 pm
te du smile

E shkruar nga: *Dane* @ 20 Oct 2004 10:55 am
Ata qe nuk e njohin Meden smunden me fol sen per te e qe nuk ju pelqen muzika ti ajo osht ndryshe. Un Medes veq du mi than vazhdo qysh ja ki nis besoj se gjithmon kariera jote ka met shku mir. Ti e din qfar mendimi kam per ty. Kalofsh mir dhe dishiroj vetem suksese ne jet.

E shkruar nga: emine @ 14 Oct 2004 04:13 pm
smile hej meda si pokalon poash zotin shum i mir je edhe zoni shum te fort e ke tung kaosh mir

E shkruar nga: leonora @ 12 Oct 2004 07:40 pm
veq vazhdo keshtu se shum i mir je valla tė uroj suksese tung

E shkruar nga: aga_hasan_aga @ 11 Oct 2004 05:40 pm
Hej njerz boll mir kėndon veq me pa boll i hupt ėshtė hihihhihhahahaha tongue

E shkruar nga: Gylten USA @ 11 Oct 2004 08:00 am
smile Tung juve !!!
Kisha pas deshir ta di se a e ka ne plan Meda me ardh ktu ne SHBA perndryshe ne Boston?
Ka shum adhurues Meda ne SHBA e posaqerisht ne Boston.
Pra ju pershendes,dhe po ju tregoj qe Meden e adhuroj shum si kengetar !!!!!!!

E shkruar nga: Antigona @ 09 Oct 2004 05:06 pm
Tung....

Ju pershendes te gjitheve dhe une e adhuroj Meden shume si kengetar dhe kenget e tij.
Jam kon ne konzert te tina ne Oslo kur e ka pas,dhe SHUM, SHUM bukur ka knu.
Dhe nje pyetje per ty Berat,a e din ti a e ka Meda mendjen me qit nje album te LIVE, ata kenget qe i ka knu ne konzert?,se shum mire jan kon.

Tung nga Norvegjia.

E shkruar nga: "Baki" @ 08 Oct 2004 04:44 pm
Pushimet tim qe e kalova ne ulqin me kaloj se shpejti duket te degjuar ty gjdo nat.Tung "Baki nga Suedia pershendet gjith shqiptart ane e mban ku do qe te janė. smile

E shkruar nga: MaCa_gjk @ 07 Oct 2004 03:34 pm
Ohhhh Meda Ooo loqken ma knaqe bre ihaaaa sukses ne jet Meda dhe te pershendes shummmmmmmm nga zemra.....juve tjer ju pershendes Shum dhe jeni Shum COOL a smile tung nga swe

E shkruar nga: Prishtina_2004 @ 07 Oct 2004 01:55 pm
Meda ėshtė njė kėngetar me talent dhe kėnga e ti mė pelqen ishte nata e fundit nė Prishtin...............Tung qaooooo........ winkdhe njerzit do tė thojn qla tė dojn po ja ka anen.

E shkruar nga: Vlora @ 06 Oct 2004 08:59 pm
Ju pershendes te gjitheve, une e adhuroj Meden shume si kengetar dhe kenget e tij.Kenget e tij gjithemon me disponojn. i uroj suksese Medes shume ne te ardhmen dhe vetem le te vazhdon keshtu. do te jem gjithemon adhuruesja e kengeve tua smile je i mrekullueshem. ju pershendes shume dhe ju uroj nje mbremje te kendeshme wink

E shkruar nga: dafina @ 06 Oct 2004 02:54 pm
Miredita!!!!!!
Une mendoj se Albumi i "Medes" eshte i pazavendsushem dhe i mrekullushem!!!! Sidosmos kenga "Pendohu". MEDA, te uroj suksese ne te ardhmen!! Mach weiter so!!!

E shkruar nga: shpendi @ 06 Oct 2004 01:41 am
Valla bre vushterrnalia boll mir e ke edhe une te kisha nimu e ja kisha pru nja 100 copa dhi edhe e kishum qu ne cicavice edhe i kish ru po isha tut se mos po i hup valla kjo far qike SABa se nuk koka kerkun ne tok te bukes po ma mir hiq mos me pas me kesi persona pune se qe po shkrujn palidhje shum mir vetem perpara wink

E shkruar nga: vushterrnalia @ 05 Oct 2004 10:32 pm
EJ NJERI KONCERRTI OSHT KAN FANTAZI A!!!!NJERI A E PE SE SA BUKUR E KNOIKE VUSHTRRIN!!!!!EJ NJE KOMENT PER SABEN(MUSIKOLOGEN)ZEMER TI KISHA BLE NJA 100 COPA DEL E TE KISHA QIT MEJ RU NE MAL SE HIE TE PASKA!!!NJERI KJA DIQKA PASKA PI A!!!PO NUK PE DI QA!!!

E shkruar nga: vushterrnalia @ 05 Oct 2004 10:29 pm
Ej njeri koncerti osht kan diqka fantazi a!!!!njė koment per saben,qe ish musikologe:shko oj zemer e ruj lopt ne mall te bajgoresė se ste paska hije mej komentu hallkun!!!ty zemer kisha pas qef me te taku e me te jep pak msimė!!!po qa muti din ti se qa osht muzika!!!!! NJERI MEDA NA KA KNAQ ZEMRAT A!!!ANI KUR E KNOIKE VUSHTRRIN PO BUKUR E KNOIKE!!!!!!! wink

E shkruar nga: arton @ 05 Oct 2004 09:16 pm
i nderuari shoku anonim saba,me vjen mire qe nje njeri kaq i lart ne kete fushé te muzikes i bije kohe te shikoj kete faqe dhe te le sygjerimin e tij.
Se pari fakti qe e vetequan muzikolog nuk e dij sa te arsyeshme e shohin njerzit ketu kur njeri mund te deklaroj se eshte edhe astronaut
Se dyti fakti qe disa kengetar apo kengetare qe kultovojn muzik te bukur shqipetare e nuk shihen ne televizione private apo ate te shtetit ka te bej me injorimin e vlerave tona te pastra e pranimin e zhveshuris dhe ritmeve beduine te kengertareve qe gjithmon jane prezente ne televizion si adelina me motren e vet e shume te tjera e tjer,e fakti se keto shfaqen neper televizione nuk do te thote se jane artiste te merituara apo yll te muzikes sone sepse mommentalisht ne Kosove muzika shqipetare eshte ne vdekje e siper e ne qofse je muzikolog e dine me mire se une por fale disa kengetareve e kengetarve qe ndoshta edhe nuk bejn klipe me Aleksandra te Maqedonis e nuk zbukurohen nga vizazisht te Lepa Brenes do ti dalin mbane te ruajn kete melos te bukur shqipetare ndoshat Meda nuk i takon ketij grupi por yll mund te quajsh kedo dhe perqfardo!

Me nderime
Aerton Mustafa

E shkruar nga: Sabri @ 05 Oct 2004 08:40 pm
Mé ka pelqye vetém njé keng e te tjerat ndoshta i pelqejn ndokuj tjeter tung tung

E shkruar nga: saba @ 05 Oct 2004 05:20 pm
Nuk po ju shkruaj se dua por sa per nje sygjerim jam nje muzikolog ligjerues ne muziken popullore shqipe dhe sa e kame degjuar muziken e ketij kengtari qe ju e quani yll me te vertet ju e genjeni veten sepse;
1. ai nuk kultivon muzik shqipe .
2.ai e ka bastarduar veten dhe kengen shqipe .
3. ky meda kurre nuk dota shehe tv si 21, rtk. e as koha vizionin .

E shkruar nga: abc @ 04 Oct 2004 11:42 pm
hey njeri koke dal shum zanzi eheh edhe intervist te mir paske bo veq perpara mos shko mbrapa tongue wink

E shkruar nga: besahh @ 04 Oct 2004 06:20 pm
Cooll web site yo wink


Warning: Division by zero in /var/www/web/wno46129/lajme/inc/functions.inc.php on line 215

Warning: Division by zero in /var/www/web/wno46129/lajme/inc/functions.inc.php on line 215

Warning: Division by zero in /var/www/web/wno46129/lajme/inc/functions.inc.php on line 215

Warning: Division by zero in /var/www/web/wno46129/lajme/inc/functions.inc.php on line 215

Warning: Division by zero in /var/www/web/wno46129/lajme/inc/functions.inc.php on line 215

Warning: Division by zero in /var/www/web/wno46129/lajme/inc/functions.inc.php on line 215

Warning: Division by zero in /var/www/web/wno46129/lajme/inc/functions.inc.php on line 215

Warning: Division by zero in /var/www/web/wno46129/lajme/inc/functions.inc.php on line 215
Ju njoftojmė se komenti i juaj qė dėrgohet kėtu, duhet sė pari tė aprovohet nga staffi i Albacity para se qė publikohet kėtu

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying